Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bornova Anadolu Lisesi'nde neler oluyor?

nutella yerim

Öne çıkan mesajlar

bornova anadolu lisesi sux ya, hele bide kendilerine BAL diye kisaltma takmalari yokmu dfdsfsdf

konak anadolu lisesi cok karizma lan, bole otobusle tirmanirken ortaokuldayken hem onu tepede gorup ic gecirip ulan kazancam seni diyodum nitekim kazanamadim dfdsfs

karizmaligida ordan gelir zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

İstanbul'daki BAL'ı 2006'da ele geçirdiler şimdi sıra sizin BAL'a geldi demek ki. Geçmiş olsun.

Aynı şeyi yaptılar, önce MEB'i bizim lise'ye taşıdılar 2000'de, sonra müzik odası, tiyatro odası vs. kapandı MEB'deki memurlar sesten rahatsız oluyor diye; daha sonra okul arazisinin bir kısmına duvar örüp korunun olduğu alanı okuldan ayırdılar.

Bu sırada da yavaş yavaş cemaatçi hocalar getirilip müdüriyete falan yerleştirildiler; en sonunda müdür yaş haddinden emekli edilince tamamen ele geçirdiler.

Kardeşim ve ben 8 senesine tanık olduk okuldaki değişimin, bahar şenlikleri, konserler yapılan, tiyatro kulübü, başarılı basketbol/valeybol takımları olan okul son zamanında öğrencileriyle topluca cumaya gidilen bir yere dönüştürüldü. Hatta hazırlık kalktığında 5 yıla uzatma imkanları varken Almanya desteğinin büyük bir kısmından vazgeçip hazırlıksız devam ettiler.

Ha ama baksan elektronik tahta koydular, tek kişilik sıralar geldi, 3 metre fence çektiler, kapılar sensörlü oldu falan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...