Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kur'an-ı Kerim ders olarak okutulacak.

Vendy

Öne çıkan mesajlar

Myshkin said:

Karşı karşıya gayet de tartışılıyor. Gerçek hayatta internet üzerindeki artistlik katsayısı olmadığı için insanlar daha iyi tartışıyor.

Buna ne yazık ki tamamen katılamayacağım, genelde fetocan camiası harici gençlik okumuyor, öğrenmiyor ya da okuyup öğrendikleri FRP, Yüzüklerin Efendisi kıvamında şeyler oluyor. Siyaset, politika, din ilgi alanları olmadığı için kaza ile şakirt-fetocan birisi ile yapılan tartışmada pek tabii ki mat oluyorlar. Zaten fetocanlar bu işin eğitimini bizzat hocaefendinin sidilerinden ve yetiştirdiği abilerinden yıllardır aldıkları için demagoji level 36 falan oluyor.
Hee, tabii ki kendi adıma alınlarını karışladığım fetocan sayısını tutmadım, öttüre öttüre bir hal oldum benimle tartışan fetocanları ama çoğunluk ne yazık ki "höynk" diyerek kalakalıyor. Çünkü adamlar hem bu dünyayı, hem öbür dünyayı hele bir de karşıdaki adam boş olunca rahat rahat kullanıyorlar.

Ah fetocanlar, ahh!
Sosyal ağlarda paylaş

throine said:

Internet iyi oluyor. Mesela cetintas'la yan yana bir konuyu tartışmanın hayali bile olmuyor error: image could not load diyor.

hahahahah. Yav bu mesajı yeni gördüm. Tartışamazsın ki zaten sen benimle yan yana. Böyle klavye başında yazabilirsin ancak. Klavye senin gibi adamlar için tabii ki daha avantajlı çünkü benim gibi adamlar burada her bildiğimizi yazamıyoruz ve tabii ki feto hakkında ki düşüncelerimizi olanca samimiyetimizle yazamıyoruz. Yüz yüze olsak zaten senin maneviyatını daha 1inci dakikada ilk cümlemle çökertirim. O yüzden yatın kalkın, şu klavyeye dua edin.
Sosyal ağlarda paylaş

Karea said:

ya başlarda çocuk yapmiyim lan bu düzene yazık diyordum da

acaba böle bol bol üresem 8-10-50 falan çocuk yapıp ateist mi yetiştirsem daha mı iyi olur diye düşünmeye başlamadım değil

ya buna benzer bir fantezim vardı da eşime takıldı. Tek çocukta pes ettik mecburen. B)-
Sosyal ağlarda paylaş

çeto

güneydoğu modeli var , bol eş bol çocuk
tek eşle zaten 50 ye varamadan gidersin herhalde

hazır çalışılmış modeller üzerinden yorulmadan gidiceksin

bide ilerde aşiret modeline de kayabilirsin, orda bi yazlık kışlık ne biliim köylük yerden arsa falan alıp başlıycaz işte
8-10 hatunu kapatıp vercen ayarı artık

baktın şeriat geliyor çık dağa özerklik falan ilan et

nerden baksan 30 sene götürür , tarih tekerrür biliyosun
Sosyal ağlarda paylaş

Bu resimlerden şakirt-pardon ileri demokrat tayfanın internet sitelerinde bol bol var, altlarına da neler yazıyorlar neler? Aklı başında her insan 4-5 yaşında (hatta bazen çok daha küçük çocuklar) çocuğun ibadet etmesinin anlamsızlığını bilir, çocukları da ibadete teşvik etmez. İbadet edenlere özenen çocukları pek çoğumuz görmüşüzdür ama bu adamların kafa o bizim gülümseyerek izlediğimiz büyüklere özenen çocukların kafalarındaki masumiyeti anlayamayacak kadar karanlık. Birilerinin niyetinin hep tek olduğu ve onun da şeriat devletini kurmak olduğu her geçen gün biraz daha ortaya çıkıyor. Çıkıyor çıkmasına da birileri bunu görmemek için çok hem de pek çok çaba sarfediyor. Tabi birileri de o birilerinin bunu fark etmemeleri için ellerinden geleni yapıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Karea said:

çeto

güneydoğu modeli var , bol eş bol çocuk
tek eşle zaten 50 ye varamadan gidersin herhalde

hazır çalışılmış modeller üzerinden yorulmadan gidiceksin

bide ilerde aşiret modeline de kayabilirsin, orda bi yazlık kışlık ne biliim köylük yerden arsa falan alıp başlıycaz işte
8-10 hatunu kapatıp vercen ayarı artık

baktın şeriat geliyor çık dağa özerklik falan ilan et

nerden baksan 30 sene götürür , tarih tekerrür biliyosun

tek başıma çıkmam ama, sen de geleceksin?!
Sosyal ağlarda paylaş

Türk Milli Eğitiminin Amaçları

I – Genel amaçlar:

Madde 2 – Türk Milli Eğitiminin genel amacı,Türk Milletinin bütün fertlerini,

1. (Değişik: 16/6/1983 - 2842/1 md.) Atatürk inkılap ve ilkelerine ve Anayasada ifadesini bulan Atatürk milliyetçiliğine bağlı; Türk Milletinin milli, ahlaki, insani, manevi ve kültürel değerlerini benimseyen, koruyan ve geliştiren; ailesini, vatanını, milletini seven ve daima yüceltmeye çalışan, insan haklarına ve Anayasanın başlangıcındaki temel ilkelere dayanan demokratik, laik ve sosyal bir hukuk Devleti olan Türkiye Cumhuriyetine karşı görev ve sorumluluklarını bilen ve bunları davranış haline getirmiş yurttaşlar olarak yetiştirmek;

2. Beden, zihin, ahlak, ruh ve duygu bakımlarından dengeli ve sağlıklı şekilde gelişmiş bir kişiliğe ve karaktere, hür ve bilimsel düşünme gücüne, geniş bir dünya görüşüne sahip, insan haklarına saygılı, kişilik ve teşebbüse değer veren, topluma karşı sorumluluk duyan; yapıcı, yaratıcı ve verimli kişiler olarak yetiştirmek;

3. İlgi, istidat ve kabiliyetlerini geliştirerek gerekli bilgi, beceri, davranışlar ve birlikte iş görme alışkanlığı kazandırmak suretiyle hayata hazırlamak ve onların, kendilerini mutlu kılacak ve toplumun mutluluğuna katkıda bulunacak bir meslek sahibi olmalarını sağlamak;

Böylece bir yandan Türk vatandaşlarının ve Türk toplumunun refah ve mutluluğunu artırmak; öte yandan milli birlik ve bütünlük içinde iktisadi, sosyal ve kültürel kalkınmayı desteklemek ve hızlandırmak ve nihayet Türk Milletini çağdaş uygarlığın yapıcı, yaratıcı, seçkin bir ortağı yapmaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

Karea said:

hayır ya ne alaka

çalışan motor modelleri alıp hayata geçirip kendi silahları ile vurucam işte adamları

ama tek başıma yapamam tabii

kafası çalışan bi adamım sadece o kadar

sen 8-10 tane model bul, ben de bazı modellerin nasıl çalıştırıldığını gösterebilirim sana ;)
Sosyal ağlarda paylaş

çeto

çok yeni modeller hariç hepsinin nasıl çalıştığını biliyorum zaten

yeni modelleri sende bilmiyosundur buna da eminim hani

malum elektrikli arabalar falan çıkıyor, modeller acaip değişti falan
ana fikir aynı deme orasını bizde biliyoz

bide şu resimde hadi namaz falan olayı tamam da

şu bebelere giydirdiklerine bi anlam veremedim ben yaa üfffffff
Sosyal ağlarda paylaş

cetoritto said:

Lan bu haberi yeni gördüm, dakka 1, gol 1 ya. hahahahah.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/20265491.asp

daha neler göreceğiz, durun bakalım. ileri demokrasi diye diye görün bakalım daha neler göreceğiz.

ne var yani? işi uzmanından öğreniyor eğitimli diplomalı imam.

milli güvenlik dersine albay girince sorun olmuyor da din dersine elinde diploması olan imam girince mi sorun oluyor?

yoksa postal giyenlere karşı özel bir ilgimiz mi var? :)
Sosyal ağlarda paylaş

http://denizliaol.k12.tr/dosya/ataturk/Ataturk_067.jpg

http://www.delinetciler.net/forum/attachments/16053d1316092125-ataturk-ve-matematik.jpg

http://imggaleri.hurriyet.com.tr/LiveImages%5CFoto%20Haber%5C116%5C%C4%B0mam%20Bayram%20Dalga,%20ilk%C3%B6%C4%9Fretim%20okulunda%20ders%20verdi%5CD0312011.jpg

http://imggaleri.hurriyet.com.tr/LiveImages%5CFoto%20Haber%5C116%5C%C4%B0mam%20Bayram%20Dalga,%20ilk%C3%B6%C4%9Fretim%20okulunda%20ders%20verdi%5CD031201030.jpg

helal team

at çöpe gitsin bu ülkeyi ya, o kadar emeğe yazık valla.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...