Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Evrim kesinlikle yoktur

Sparkcaster

Öne çıkan mesajlar

1985 yılında orta okulda, fen hocası 3 erli 2 grup yaptı. Bir grup evrim vardırı diğeri evrim yokturu savundu. Bende evrim vardır tarafındaydım. Anormal araştırdım (kütüphanelerde tabi), birsürü kanıt sundum. Tüm sınıfı evrim olduğuna inandırdım ve ders sonunda hoca, "ÜZGÜNÜM ÇOCUKLAR AMA EVRİM DİYE BİRŞEY YOKTUR" dedi...

Sevgiyle anıyorum kendisini...
Sosyal ağlarda paylaş

Boci said:

1985 yılında orta okulda, fen hocası 3 erli 2 grup yaptı. Bir grup evrim vardırı diğeri evrim yokturu savundu. Bende evrim vardır tarafındaydım. Anormal araştırdım (kütüphanelerde tabi), birsürü kanıt sundum. Tüm sınıfı evrim olduğuna inandırdım ve ders sonunda hoca, "ÜZGÜNÜM ÇOCUKLAR AMA EVRİM DİYE BİRŞEY YOKTUR" dedi...

Ahahaha çok iyiymiş Kesin favori öğrencilerini evrim yoktura koymuştur :D
Sosyal ağlarda paylaş

Boci said:

Vay bee... Güzel öykü. Bir gencin kişiliğinde iz bırakacak türden bir anı olmuş. Yetişkin egonun bir yerinde mutlaka bir takım izler taşıyorsundur.

Hocana da saygılarımı sunuyorum bunca yıldan sonra. Edepsize bak be...
Sosyal ağlarda paylaş

Nigger_of_the_sand said:

Sudan karaya çıkma durumu tam olarak nasıl oluyor acaba, çünkü balıklar normalde suyun dışında kalamaz. Nasıl bir hayat koşulu onları şanslarını suyun dışında kalabilmeye, orada hareket edebilmeye itmiş olabilir?

sorunun cevabı surda

http://www.youtube.com/watch?v=EWGrMxKALzc
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Nigger_of_the_sand said:

Sudan karaya çıkma durumu tam olarak nasıl oluyor acaba, çünkü balıklar normalde suyun dışında kalamaz. Nasıl bir hayat koşulu onları şanslarını suyun dışında kalabilmeye, orada hareket edebilmeye itmiş olabilir?

o kadar çamur zıp zıpı videosu konuldu buraya arkadaşım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...