Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bir Bayrak On Yıla Bedel

BramStoker

Öne çıkan mesajlar

BramStoker said:

maç izlemeye gittiğim yabancı memlekette içip içip türk bayrağını sokak ortasında orama burama sürmek akıllıca davranışlara örnek gösterilebilir

bunun aynısını bir türk orada yapsa ne olur acaba

oh wai...

türk vize alıp yunaytıd kingdıma ayak basabilirse... çorap markama kadar öğrenmeye kalkıp ondan sonra "meh e hadi gir bakalım ama düzgün duracaksın ha" demezlerse

yoo hepsi hıyarlık? yapanların hepsi hıyar, bunun yüzünden kavga çıkaran herkes hıyar, işi milliyetçiliğe vurup gaza gelenler hıyar. Hıyarlık hıyar bir şekilde anılmasın diye de bu olayı tekrar alevlendirecek provokatif davranışlar yasaklanmış. Bence komple futbolu kaldırsalar daha mantıklı olurdu çünkü gördüğümüz üzere futbol ve hıyar insanlar bir araya geldiği zaman hıyarlık katlanıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

liberal said:
BramStoker said:
aquila said:
10 yila bedel olan bayrak degil ya, hiyarlik.
evet maç izlemeye gittiğim yabancı memlekette içip içip türk bayrağını sokak ortasında orama burama sürmek akıllıca davranışlara örnek gösterilebilir bunun aynısını bir türk orada yapsa ne olur acaba oh wai... türk vize alıp yunaytıd kingdıma ayak basabilirse... çorap markama kadar öğrenmeye kalkıp ondan sonra "meh e hadi gir bakalım ama düzgün duracaksın ha" demezlerse
senin ülken dandik, eğitim seviseyi düşük, suç oranları fazla, tabiki arama yapacak. Alman mısın abi siz de her gelen buyur abi diyecek.

evet

çünkü bizim başka milletlerin teri ve zenginliğiyle semirecek yönetici kesimimiz olmadı

bizim yönetici kesimimiz acaba gavura nasıl daha iyi han hamam yol köprü ibadethane götürürüz telaşındaydı

bu arada ingiliz efendilerimiz mermisiz adam öldürme tekniklerinde ustalaşıyorlardı

ondan fakiriz

anadolu çiftçisinin emeklisinin memurunun verdiği vergiyle bu kadar oluyor
Sosyal ağlarda paylaş

BramStoker said:

aquila said:

10 yila bedel olan bayrak degil ya, hiyarlik.

evet

maç izlemeye gittiğim yabancı memlekette içip içip türk bayrağını sokak ortasında orama burama sürmek akıllıca davranışlara örnek gösterilebilir

bunun aynısını bir türk orada yapsa ne olur acaba

oh wai...

türk vize alıp yunaytıd kingdıma ayak basabilirse... çorap markama kadar öğrenmeye kalkıp ondan sonra "meh e hadi gir bakalım ama düzgün duracaksın ha" demezlerse

bizdeki hıyar oranı ingiltereye göre kat ve kat fazla olduğu için girerken çoaraba bakmaları normal. İki ekonomimiz düzeldi, hemen medeni olduk sanıyosunuz ha.
Sosyal ağlarda paylaş

SNA1L said:

türklüğüyle övünenleri anlamıyorum ya bildiğin 3.sınıf memleket insanı 3. sınıf say say bitmez

aga neyimizle övünücez

ingiliz olsak ingilizliğimizle övünürdük.ugandalı olsak ugandalılığımızla

herkes kendi ırkıyla övünür normal

barbar türkler olarak ırkımdan memnunum sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

Myshkin said:

Şuan türkiye'ye bile ne kadar kişi geliyor geri kalmış ülkelerden yaşamak için ki türkiye yani 3. dünya ülkesi. İngiltere gibi bir ülke tabi ki her geleni almak istemeyecek, hatta çok seçici olacak. bunda mantıksız ne var.

ginaly said:

bizdeki hıyar oranı ingiltereye göre kat ve kat fazla olduğu için girerken çoaraba bakmaları normal. İki ekonomimiz düzeldi, hemen medeni olduk sanıyosunuz ha.

tabi çok seçici olacaklar

mesela ben şimdi doğduğum ilde değil ama güneydoğu illerimizden birinde doğmuş olsaydım

ingiliz efendilerimizin kapısına gidip ben dilimi konuşamıyorum kültürümü yaşayamıyorum çocuğuma anadilimde eğitim aldıramıyorum ne olur bana yardım edin beni bu ülkeden kurtarın deseydim ingiliz efendilerimiz benim bu söylediklerimi kayıt altına alır ve memleketlerinin kapısını sonuna kadar açarlardı

büyük ben'i izlemeye gideceksem yok öyle ama... banka hesabında ne kadar para var üstüne kayıtlı ev arsa var mı bik bik bik

çok medeni süper ülke tabi

bazı milletvekillerimizi avam kamarasına davet edip konuşturarak üstün medeniyetlerinin diğer ülkelerdeki kesimlere de yardımcı olmak için ne kadar çaba sarfettiğini gösterince çok gelişmiş ülke olunuyor
Sosyal ağlarda paylaş

dogarken secseydim irk class falan ovunurdum de random olunca roleplay gibi oluyo ovunmesi de.

bramstoker
dediklerin arasinda 1milyon fark var. birinde en basindan adam sana yardim ediyo. orda da kayit altina aliyo seni merak etme. hatta daha da cok arastiriyodur her bi seyini.

digerinde sen keyfine adamin ulkesine gidiyosun. adam da dogal olarak soruyo donecek evin var mi? bankada paran var mi? turist gibi gelip suluk gibi yapisicak misin adamin ulkesine napicaksin bilmiyo. onun icin soruyo.

lord gibi agirlanmak istiyosun anliyorum ama simdilik kusurlarina bakma. idare ediver
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

SNA1L said:

türklüğüyle övünenleri anlamıyorum ya bildiğin 3.sınıf memleket insanı 3. sınıf say say bitmez

aga neyimizle övünücez

ingiliz olsak ingilizliğimizle övünürdük.ugandalı olsak ugandalılığımızla

herkes kendi ırkıyla övünür normal

barbar türkler olarak ırkımdan memnunum sdfs

niye normal abi zorundamısın ırkınla övünmeye..böyle ırkla övünülürmü lan sfdsdf
Sosyal ağlarda paylaş

BramStoker said:

mesela ben şimdi doğduğum ilde değil ama güneydoğu illerimizden birinde doğmuş olsaydım

ingiliz efendilerimizin kapısına gidip ben dilimi konuşamıyorum kültürümü yaşayamıyorum çocuğuma anadilimde eğitim aldıramıyorum ne olur bana yardım edin beni bu ülkeden kurtarın deseydim ingiliz efendilerimiz benim bu söylediklerimi kayıt altına alır ve memleketlerinin kapısını sonuna kadar açarlardı

büyük ben'i izlemeye gideceksem yok öyle ama... banka hesabında ne kadar para var üstüne kayıtlı ev arsa var mı bik bik bik

burda neyden şikayet ediyorsun anlamadım

ayrıca yazsana kısa kısa "kürt olsaydım" diye,ne kibarsın sen öyle.

ha ingiltere vizesi alan her kürt kekolugundan mı alıyor sence

ayrıca bugüne kadar 2 kere g,ttim,1 günde hallettim vizeyi,bak bir günde,hemde kürt yahut ultra zengin değilim

pakistandan kanadaya bir sürü ülke gezd,m,vize alırken parana bankana gelmeden önce oturup konuşmana,dil bilmene fln bakıyorlar

onla alakası oloabilir çorabı bahane edip sizi amadılarsa
Sosyal ağlarda paylaş

hakliyim said:

burda neyden şikayet ediyorsun anlamadım

ayrıca yazsana kısa kısa "kürt olsaydım" diye,ne kibarsın sen öyle.

ha ingiltere vizesi alan her kürt kekolugundan mı alıyor sence

ayrıca bugüne kadar 2 kere g,ttim,1 günde hallettim vizeyi,bak bir günde,hemde kürt yahut ultra zengin değilim

pakistandan kanadaya bir sürü ülke gezd,m,vize alırken parana bankana gelmeden önce oturup konuşmana,dil bilmene fln bakıyorlar

onla alakası oloabilir çorabı bahane edip sizi amadılarsa

onların hepsi kürt değil işte

kürtlükle bir alakası yok

başka etnisiteden insanlar da var aralarında

isim vermeyeyim şimdi

onlar kendini biliyor
Sosyal ağlarda paylaş

hakliyim said:

niye yezamayasınki neyden cekini,yorsun

alevilerle kürtlerin isimlerini ağzına alırsan onlara bu ülkede uygulanan baskı rejiminide telafuz etmek zorunda kalacagından mı yoksa

sen tarih değil gazete okumuşsun bugüne kadar sonra kalkmış "haklıyım" diyorsun

ingiliz işbirliği yaptığı milletleri unutmaz

arkasında bıraksa bile geri döneceği zamana hazırlık yapar
Sosyal ağlarda paylaş

aman diyim tinfoil hat'i sakın cıkarma

hani amerika fln desen anlıcam daha ingiliz korkusu kaldı mı ya

benim fetocu bi grup arkadaş var,o adam ingiliz ajanı bu adam iingiliz ajanı diyip dururlar,lan derim niye amerikan değilde ingiliz ?

hemen alınırlar,feto en büyük amerikan ajanı oldugundan oyle misdirection yaparlar

sende o tarz arkadaşlardansın herald hım?
Sosyal ağlarda paylaş

Marty said:

bramstoker
dediklerin arasinda 1milyon fark var. birinde en basindan adam sana yardim ediyo. orda da kayit altina aliyo seni merak etme. hatta daha da cok arastiriyodur her bi seyini.

digerinde sen keyfine adamin ulkesine gidiyosun. adam da dogal olarak soruyo donecek evin var mi? bankada paran var mi? turist gibi gelip suluk gibi yapisicak misin adamin ulkesine napicaksin bilmiyo. onun icin soruyo.

lord gibi agirlanmak istiyosun anliyorum ama simdilik kusurlarina bakma. idare ediver

lord gibi değil insan gibi ağırlanmak istiyorum

benden başkasından birgün gelecek çıkarı olacağı için ona pozitif ayrımcılık yaparken bana hinduya göstermediği nezaketsizliği gösterdiğinde aynı ülkeden geldiğim adama uygulananlara bakarım

hadi şimdilik senin dediğin gibi olsun o zaman :)
Sosyal ağlarda paylaş

hakliyim said:

aman diyim tinfoil hat'i sakın cıkarma

hani amerika fln desen anlıcam daha ingiliz korkusu kaldı mı ya

benim fetocu bi grup arkadaş var,o adam ingiliz ajanı bu adam iingiliz ajanı diyip dururlar,lan derim niye amerikan değilde ingiliz ?

hemen alınırlar,feto en büyük amerikan ajanı oldugundan oyle misdirection yaparlar

sende o tarz arkadaşlardansın herald hım?

buyur

asıl hesabınla mesaj atmaya korkma bide :)

http://i.imgur.com/lbENi.jpg

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/d/d1/Iraq_2003_occupation.png

http://i.imgur.com/89agk.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...