Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Superman Routh ile dönüyor(muş)

nameless

Öne çıkan mesajlar

çok güzel bu iş için %100 uygun olan tom welling yerine bu hanzoyu seçmişler.. ki christopher reeve ölmeden önce superman olarak tom welling i görmek isterim demişti bu arada tom welling kim diyenler smallville dizisindeki superman in lise dönemini canlandırak clark kent.[signature][hline]k i n g p i n the striked sazan
lord_elvyn, 14 Ekim 2004 20:24 tarihinde demiş ki:
ya bu adam ne zaman banlanacak?
Sosyal ağlarda paylaş

bu ne ya bu resimlerden görüldüğü kadarıyla bu adam süperman in ağırlığını taşicak yapıda biri deil. fazla genç duruyo kostüm içinde

edit: ben yanlış anlamışım ya sizin koyduğunuz bu resimlerdekiler tom wellingmiş. ben ondan bahsediyodum fazla genç duruyo die. ilk msjdaki linkteki adam gayet ii uyar bence. çünkü dediğim gibi tom welling dediğiniz adam fazla genç duruyo bu rol için. bu brandon routh ise superman için yeterince ağır bi adam:
[signature][hline]a.k.a "bay bomba"
SWG: Ottkoo Jeliyeer of Eclipse Galaxy

[Bu mesaj -MrBomb- tarafından 19 Ekim 2004 20:15 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

Paul Walker'i aday gostermisler adamin superman ile uzaktan yakindan iliskisi yok yani karikatur gibi olurdu film[signature][hline]Bazıları Yesil Ejderha'ya saldirirken canından oldu... kemikleri şimdi mağranın girişinde, tıpkı önceden gelenlerin kemikleri gibi yatıyor.
sende şansını deneyebilirsin...

Günbatımı Diyarı

ben bugünde yaşıyorum, yarına mechulum...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-MrBomb-, 19 Ekim 2004 20:09 tarihinde demiş ki:
bu ne ya bu resimlerden görüldüğü kadarıyla bu adam süperman in ağırlığını taşicak yapıda biri deil. fazla genç duruyo kostüm içinde

evet oda superman'in gencligi : )[signature][hline]Bazıları Yesil Ejderha'ya saldirirken canından oldu... kemikleri şimdi mağranın girişinde, tıpkı önceden gelenlerin kemikleri gibi yatıyor.

Günbatımı Diyarı

Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar bu ne ya ? saçma yorumlar yapmayın lütfen tom welling hakkında ileri geri konuşan bir kişi 1kere olsun bir smallville episode sini izledimi veya bunu başından beri takip ediyor mu ? ne idüğü belirsiz yoldan çevirme birini gelip superman yapıcaz diyorlar konsetpin içine s.çıyolar sizde beğeniyorsunuz..[signature][hline]k i n g p i n the striked sazan
lord_elvyn, 14 Ekim 2004 20:24 tarihinde demiş ki:
ya bu adam ne zaman banlanacak?
Sosyal ağlarda paylaş

geçen hafta superman'i yeniden seyrettim de christopher reeves gerçekten iyiymiş.. bu iki tipi de gözüm pek tutmadı doğrusu..

marlon brando'yu klonlasınlar onun büyümesini beklesinler! :-p[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Catscratch, 20 Ekim 2004 16:56 tarihinde demiş ki:
Reeve'den başkası superman olamaz. Belki smallville'deki çocuk olabilir ama o da yönetmen yada kontrat yüzünden oynayamıo.

biraz büyüsün hele...[signature][hline]Bazıları Yesil Ejderha'ya saldirirken canından oldu... kemikleri şimdi mağranın girişinde, tıpkı önceden gelenlerin kemikleri gibi yatıyor.

Günbatımı Diyarı

Sosyal ağlarda paylaş

beyler Christopher Reeve ölmeden önceki tek isteği Tom Welling'in superman olarak görmek istemeseydi. Ama ne yazıkki bu olmadı. Malesef sağlam bir fanatik olarak üzüldüm. Smallville'in her bölümünü izliyorum(pasif olarak) ve geçen sezonda Christopher Reeve 2 bölümde guest stardı.baya bi reyting rekoru falan kırdı o bölümler.Neise sonuç olarak adam ilk superman di ve mirası Tom Welling'e bırakmış gibi oldu ama malesef başka cast kullanarak başka bir yönetmen gaza geldi bütün fanları burada dağıttı bitirdi.Buna bende dahil.ilk sayfada kingpin koymuş resimleri.Şu ana kadar christopher reeve tek benzeyen o.ve geçmişi var adam genç superman rolunde zaten.diğer arkadaş öncelikle hiç benzemiyor ve renkli gözlü falanda değil. ayrıca tom welling ten daha küçük.gelelim lois'e lois OC de oynaya 18 yaşında bir kız.Smallvile bu sezon(sezon 4) Lois le tanıştırdı fanları gaza geldik falan.ve hatun hem çok benziyor hem çok tatlı hemde filmi kaldırcak kadar başarılı bir oyuncu.ilgilenler http://www.kryptonsite.com/ 'dan takip edebilir.Yönetmen yaptığı açıklamada filmde eski 4 filmden ve smallville den hiçbir geçmiş alınmıcak diye bir açıklamda bulundu.Ya bu öle yalın bir superman filmi olcak işte.Diğerleriyle alakasız.Bir superman ve christopher reeve fanatiği olarak ben bu filme dalga geçmeye giderim 2006 da.Herkesede tavsiye ederim:)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...