Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

I Am Playr - Facebook Oyunu

DynamicK

Öne çıkan mesajlar

gerrard falan dahil oldu oyuna sanırım o. Halı saha turnuvası vari bir şey de daha yer alıcaz şimdilik onun videosu gledi.
Ben de amacımı tamamladım sonunda natalie ile yattım :p

Yalnız şampiyon olmak çok zor yahu ben de 30 gol attım 8. falan bitirdik bizim kaleci çok kova. 2. sezondayım her maç en az 2 tane yiyor affetmiyor. çok kıl oluyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Yavaş yavaş eklemeler yapıyoruz oyuna. Çok iyi bi ekip var firmada. Ayrıca farklı oyunlar da piyasaya çıkarıcaz yakında.

Dediğim gibi yakında güzel eklentiler gelicek oyuna. Tavsiyem o süreye kadar oyundan sıkılmadan devam edin ufak ufak oynamaya. ;)

Bu arada Facebook sayfasını takip edin. Sürekli jeton veriyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
oha. baya iyi :)

bu arada yakinda oyunun beta testi icin 1-2 kisi alma ihtimalim var. maas yok bastan soyleyim :/ hali hazirda dunyanin her yerinden beta testi yapan uyelerimiz var. Oyunda olacak butun degisiklikleri onceden deneyip test etme sansi bulacak bu arkadaslar. Haftada en az 2-3 saat oynayabilecek ve azcik dahi olsa ingilizcesi olan birileri gerekiyor. oyunda gordugunuz buglari ve gelistirilebilecek yerleri bildiriyorsunuz.

beta oyunda bol bol jeton da veriyoruz. araliksiz bir kac saat oynayabilirsiniz. ama beta oyuna cok kaptirmayin arasira resetleme durumu olabiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • Admin
oyundaki super taraftar Turkce version icin bir Turk taraftar ile degistirilecek.

detayli bilgi http://blog.iamplayr.com/siradaki-super-taraftar-sen-misin/

secilen video sahibi bir suru hediye alacak. formalar atkilar bayraklar ve ayrica bir tane video kamera verilecek. :)

eglenceli bir sey, vakti olan ve oyunu oynamaya devam edenler katilsin. ha bu arada oyun epey eglenceli hale geldi son guncellemeler ile.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...