Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paladin FTW midir gerçekten

Katibim

Öne çıkan mesajlar

Selam arkadaşlar benim çükübik paladinim level 77 oldu 85 e de bişi kalmadı şimdi size bir iki sorum olacak

Bu arada charımı ben prot olarak oynuyorum ileride pvp amaçlı retri ye dönebilirim

Öncelikle addon kullanmalımıyım kullanmalısam hangisini kullanmalıyım

İdeal bir tank olmak için hit dodge (kısaca tank için gerekli) ratinglerimin cap değeri ne olmalı?

Bu arada kelim bıyıklıyım (oyunda tabii ) saç çıkarıcı bişiler arıyorum

Son olarak yapmam gereken macro varmıdır ? (levelling veya ileride)

Yazacağınız bilgiler bana rehber olacaktır arkadaşlar hepinize saygı ile selamlarım /salute
Sosyal ağlarda paylaş

Bi goblin vardı orgrimmarda. Haircut, wow falan yaz google'a bulursun. oraya gidip karakterinin tipini makul bir ücret kar$ılığında güzelle$tirebiliyorsun. saç filan da ekiyor hizmeti de iyi. biraz nefesi kokuyor ama.

Addon kullan. Grid kullan. Alla$kına kullanın hepiniz $u gridi. Kim nerede nasıl kiminle onu ayarlayabilecek kadar ilgilenin $u meretle.

Onun dı$ında proc watcher filan kullanabilirsin, kullanmasan da olur. Bartender kullanabilirsin, kullanmasan da olur. Ama kullan iyidir. DBM kullan, kullanmakla kalma, kurcala o addonu. Her özelliğini bil. OMEN kullan. Name plate addonu kullanabilirsin, kullanmasan da olur.

DBM, Omen ve Grid kullan ama. Bunlar önemli. Diğerleri opsiyonel.

Tankadin için spesifik addon yok bu arada. Hani hayatı senin için güzelle$tirecek bir addon falan. Cıx.

Bir de sana tavsiyem o loladini sil, bi warrior filan aç nebileyim. Kutsal ı$ıktan uzak dur kafan rahat olsun. Kutsal ı$ık ne be. Öğk.
Sosyal ağlarda paylaş

benim çükübik paladinim 81 level oldu bs kastım 450 civarında aynı şekilde enchanting de öyle

85 e az kaldı ama raid ve dungeonlarda daha çok tank olarak değerlendiriyorlar sanırım beni :D retri olarak çok sağlam olmadıkça dungeonlarda takılamam galiba

Bide bu lfr ile deathwing i kesmek bayaa kolaylaşmış diyorlar doğrumudur ?
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Paladin çok sıkıcı geliyor bana.

Belki uzun yıllar oynadım diye belki de sürekli Holy olmak zorunda bırakıldım diye böyle hissediyorumdur bilemiyorum da, gerçekten oynarken en çok sıkan karakter beni (lore olarak bana en yakın karakter olduğunu düşünsemde).

Prot spec hariç tabi. Paladin tanking keyifli(ydi) en son, hala öyle mi bilemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...