Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tablet Önerisi

kithnos_1

Öne çıkan mesajlar

Ben de baya bir üşenmiştim Nexus S in ilk Stock Rom u varken . Sonra navigasyon falan TR'de kapalı olunca dayanamadım. 1-1.5 saat uğraştırıyor ama ilk yaparken. cyanogenmod kurmuştum.

4.0 ICS gelince Nexus S e , stock rom a döndüm şimdi.
Süper bir ROM olmul , iOS baksın da işletim sistemi görsün :)
Sosyal ağlarda paylaş

Bana paladin geldi, suan sarjda cok kurcalamadim ama ekran cozunurlugu dusuk tabi Asus Transformer'dan sonra tetris gibi gozuktu alet gozume acikcasi :D

Ama merak edenler vardi diye soyleyeyim aletin icinde 3g modem baglantisi icin gerekli driver ivir zivirlar var, listede huwei'nin bir cok modelini gordum.

Onun disinda tam 100dolar vercegim bir alet gibi gozukuyor, avcuma guzel oturdu sagda solda seyahette alirim yanima diye dusunuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla alette bir tek mini usb ve mini sdcard girisi gordum. Ama wireless connection settings 'te 3g modem icin bir bolum var ve supported drivers gibi adi olan bir listede de 10-15 tane modem var cogu huwei 3g usb dongle diye geciyor. Ama ben de 3g modem disconnected gozuktugunden cok da detayli kurcalayamadim.

Foto da cektim ama simdi yoldayim, 3-5 saate upload ederim hedalde.
Sosyal ağlarda paylaş

Evet alet bugün elime ulaştı. Genel olarak memnun kaldım.

Kutusu gayet güzel, İçinden priz şarj, usb kablo, hdmi kablo ve kulaklık çıktı.

Ekran kaliteli bana göre yeterli. (1024*600 )
İşçiliği fiyatına göre iyi. 6/10
Isınma problemi yok, yani ısınıyor ama Ipad'de bu kadar ısınıyor.

Batarya baya iyi, 3800mAH, kutusundan çıktığında %35lerdeydi, baya kurcaladım aleti ama pili bitiremedim.

Hoparlörleri kötü. Kısa ne net.

Yazılım

Android 4.0.3 yüklü geliyor ama firmware çince. Menüden ingilizceye çevirsen dahi bir kısım çince kalıyor. Bölük pörçük oluyor. O baya can sıktı.

Şöyle birşey buldum ; Elvish 0.2
http://www.slatedroid.com/topic/30541-new-elf-403v9-rom-mod-updated-312/

Offical firmware üzerinde oynamışlar. Güzel bir mod, çince öğeleri yoketmişler, 1-2 ince ayar çekmişler. Bunu yükledikten sonra alet kendine geliyor.

Yani ucuz olduğundan çokta üzerinde düşünülecek birşey değil. Beklenti yüksek değilse iş görecek bir alet.

Genel 6,50 / 10 verdim.
Sosyal ağlarda paylaş

Announcement: Ainol Novo 7 Paladin will be soon out of production, with only about 5K units left in our factory. If you are a wholesaler selling this model, please contact your supplier regarding the final batch. Thank you :-)

The announcement is from Ainol official facebook page:https://www.facebook.com/ainovo
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Abi, pahalı bir ürüne yönelmeyi düşünüyorsan (yeni ürünü bekleyin demeye ne kadar karşı olduğumu biliyorsun ürün 2-3 hafta içinde kesin gelmeyecekse, ilk kez burada bu tavıra bürüneceğim ama, daha bir düşün bu nedenle :) ) Google çok yakın zamanda tablet çıkaracak. Her yerde dolaşıyor dedikodusu. Ucuz olacak ama şu an piyasa bulunan tabletlerden de hızlı. Asus ile yapıyorlardı en son. Nexus Tablet gibi bir şey.

7" olacak, Tegra 3 olacak, 200$ civarı olacak. Eğer 10" istiyorum diyorsan bekleme ama =)

Hemen lazım diyorsan bu konuştuğumuz ucuz tabletlerle 2 ay idare edip, sonra Google'a yönelebilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...