Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bu kız elektro gitara hakaret

tarkandakiahtapot

Öne çıkan mesajlar

vallahi gitar sayesinde bir kez hatun kaldırdım, o da lise zamanıydı, okul gecesi konseri akabinde daha önce benle çıkmayacağını söyleyen bir kız 180 derece dönmüştü.

dövme zaten kız kaldırma aracı değil ki, o amaçla kullanabilen varsa scofield falan ayarında olmalıdır herhalde
Sosyal ağlarda paylaş

buradaki adamların çoğu benden yaşça büyük, o yüzden sizden duymamam normal. ayrıca paticik kültürlü insanların olduğu bir forum.

benim hitap ettiğim insanlar benimle yaşıt veya benden 1-2 yaş küçük insanlar oluyorlar. tabii hitap ettiğim derken bunlar kız oluyor, kızların da çoğunluğu ye-iç-yat hayatı yaşadığı için etkileyici gelebiliyor benim gibi bir çok işe eli yatkın olan insan.
Sosyal ağlarda paylaş

tarkandakiahtapot said:

ben geniş ilgi alanı yelpazem ve yaşıtlarımın çok üstünde olan genel kültürüm sayesinde etkilemek istediğim kızları eğer tanışma fırsatı bulabilirsem etkileyebiliyorum.

maymun iştahlı olduğun kesin ama genel kültür konusunda fazlaca yanılıyorsun.

maymun iştahlı olmanın getirdiği "çok şeye kıyısından köşesinden elini atmışlık, tadına bakmışlık" bir genel kültür göstergesi değildir. niteliği düşük bilgi çöplüğü olur ancak.

çok şey hakkında az şey bilene değil de az şey hakkında çok şey bilene itibar ederim daha çok.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...