Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

diziler türkçeyi katlediyor

kavun

Öne çıkan mesajlar

said:
sheref, 28 Eylül 2004 17:35 tarihinde demiş ki:
said:
Erutan, 28 Eylül 2004 17:31 tarihinde demiş ki:
ohooo ozaman reha muhtarı türkiyeden sürmek lazım herif gines rekorlarına girdi katletmede

Sen tansu çillere baksana : pi key key diyen bir kadın, sayın öcalan demişti bi keresinde tam delirtmişti

OLM

Bıçaklanırken ordamıydınız

bunu hangi akli dengesi yerinde olan bi insan sorabilir sorarım sana[signature][hline](_::_____::_)
Sosyal ağlarda paylaş

akıllı olmakla ne alakası var adam topic acmıs, basdada sen yazmısın bisiler tamam guzel olmus komik olmus ama baymadan bırak ki tadında kalsın...

ayrıca adamın dediğinin doğru yönü olmasına karşın; dizilerde halk tarafından fazla soguk bulunmamak için gunumuz sokak dilini konuşuldugu bir dogru. eminim ki hepimiz gun icerisinde sacma sapan cumleler kuruyoruz...[signature][hline]We Must Be The Ones Who Believe Illiuvatar
But In Fact There'sn't An Illiuvatar, So Resume Your Believes, Don't Be Astonished At Your Thoughts
Yeniden Baslasak , Patates mi yesek?
Delirtmeyin Beni
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Erutan, 28 Eylül 2004 17:45 tarihinde demiş ki:
said:
sheref, 28 Eylül 2004 17:35 tarihinde demiş ki:
said:
Erutan, 28 Eylül 2004 17:31 tarihinde demiş ki:
ohooo ozaman reha muhtarı türkiyeden sürmek lazım herif gines rekorlarına girdi katletmede

Sen tansu çillere baksana : pi key key diyen bir kadın, sayın öcalan demişti bi keresinde tam delirtmişti

OLM

Bıçaklanırken ordamıydınız

bunu hangi akli dengesi yerinde olan bi insan sorabilir sorarım sana

pardon bana mı soruyorsun Eğer cevabın evet ise ne sorduğunu anlayamadım?[signature][hline]| Mail | Lominadze | ME |
| News | Sheref| Msn |
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kavun, 28 Eylül 2004 17:13 tarihinde demiş ki:
.... şimdi hatırlamıyorum dediki....katledilmezki

ki ayrı yazılır kardeşim..tamam sanal ortamda sonuçta hızlı yazıyoruz..kısaltmalar yapıyoruz ama eğer böyle birşeyden yakınıyorsan sen de yazdıklarına dikkat edeceksin..[signature][hline]Biz Sultanî için "Öl!" deseler, ölürüz...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
daverc, 28 Eylül 2004 17:23 tarihinde demiş ki:
Sende katlettin simdi. Noktalama işareti kullan bari.. en azından böyle bi başlıkta.senin yazdiğin türkçe doğru kullanılmış bir türkçemi ? haa ?

*! kavga çıkarır*

turkceyi gectimde... iki nokta yanyana ne demek ?[signature][hline]
My loving heart
Lost in the Dark
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...