Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Metropol İstanbul reklamı

TD)Pentagram

Öne çıkan mesajlar

Joker said:

yok hacı ben o seviyeye inmeyi bıraktım artık.
siz nasıl diyorsanız öyle olsun. laf soktum, alt ettim.
nasıl yendim filan.. bizden geçti böyle şeyler..
kendi kendinize gelin güvey olun birbirinizi kandırmaya devam edin.. hadi kalın salıcakla..

Joker kusura bakma ama kendini komik duruma düşürmüşsün şu son iki mesajınla. Ardeth ne dese az. Sen de yıllardır burada yazan birisin, biliyorsun paticiği. Yeri geliyor birine bir laf ediyorum, sonradan açıp baktığımda ulan nasıl demişim böyle ağır lafı diyorum ama yine de konuşmaya devam ediyoruz bu forumda. Şu senin yaptığın çok ilginç. Çıksan diyecek bir şeyim yok bile desen bu kadar uzamaz bu iş.
Sosyal ağlarda paylaş

asıl şu saçma mesajları yazanlar kendini komik duruma düşürdüler.

aç bak o zaman eski mesajlarıma bu tip konularda hep diyecek bişeyim vardı ve dedim. sonuç ne oldu gene aynı mesajlar. benim ne dediğimin önemi yok adamlar aynı tepkiyi veriyor. oraya lorem ipsum yazsaydım gene aynısını yazacaklardı. konuyu uzatmayacak mesajlar atıyorum ama dayanamıyor birileri uzatmaya devam ediyor. zannediyorlar ki oraya komikli şakalı fotoraf koyunca yada laf sokunca üstüme alınıyorum. tam tersine onlara üzülüyorum.

şimdi birazdan üzülme kartı çekti diye çıkar gelir.
Sosyal ağlarda paylaş

Fikirlerini paylasmak degil cunki temel amaci, birseyleri ispat etmeye itekleniyor bilincalti tarafindan

haksiz bir dusunce ortaya attigini ve konuyla ilgili vericek cevabi olmadigi ve bilgisi yetmedigi icin safsataya kaciriyor isi, tartismanin yonuu seviye ve olgunluk givi subjektif ve alakasiz alanlara kaydirarak kendi kendini sampiyon ilan ediyor ve "ben hakliyim siz salaksiniz o yuzden topicden kaciyorum" dedigi halde egosu tarafindan "acep ardimdan alay ettilermi" motivasyonu ile burayi kontrol etmeye, sonra yasar nuri usulu "biz bunlari vakti zamaninda hep postlarimizda yazik, acin bakin ben saksi degilim!" diyerekde yedigi naneyi bildigini haksiz oldugunun farkinda oldugunu bize anlatiyor. Bu aci idolayli itiraf egosuna darbe vurdugundan dolayi gene yanlis anlasildiginden dem vurup insanlara gerizekali diyor

Bravo sampiyon, sen kazandin! Cekilebilirsin topicden

Simdi konumuza donelim ehue
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...