Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Arch Enemy - Kadın Brutal?

Deli333

Öne çıkan mesajlar

Arch Enemy grubunda kadın brutal vokal olduğunu duydum. Fakat kadın brutalli bir şarkılarını bulamadım. sanırım eskiden erkek vokalleri varmış fakat daha sonradan bu kadın gelmiş. merak ettim dinleyeniniz varmı bu kadının şöyle iyi böğürdüğü bir şarkısı varsa söylermisiniz.

not: arama yaptım fakat sonuç bulamadım .[signature][hline]$aban matrix Revolutions
Deli333
Sosyal ağlarda paylaş

Arch Enemy süper grup. Tears of the Dead i öneririm özellikle. Kadın brutal olan çoook nadir gruplardan, ve de sadece 1 şarkısında denk geldim. Adını da bilmiyorum ya :( Aran aran ölecem.[signature][hline][b]Penthesilea, MSN = [email protected]
I feel peace within as your soul meets a new world
A world where you may step up to a higher learning
Take my hand and walk down the path of forgiveness
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Deli333, 15 Haziran 2004 15:45 tarihinde demiş ki:
ehehe bulamadım zaten. Enemy Within adlı şarkısını ındırıyorum bakalım nasıl böğürüyor gelişmeleri yazarım :)

said:
Deli333, 15 Haziran 2004 15:54 tarihinde demiş ki:
heralde erkek vokalin olduğu bir şarkısını indirdik. ama 2000 den sonra kadın vokal var yazıyordu. yada kadın çok deli böğürüyor erkek sanıyorum . neyse bilen birisi cevap yazsında .

abi bak ben onu cidden erkek sandım. helal olsun ne diyim .[signature][hline]$aban matrix Revolutions
Deli333
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
[bkz: Angela Gossow]
valla ilk izlediğim de "oha topmuş " demiştim. sonra izleyen herkesin de ilk tpekisi buydu.. eşki sözlükte bilgi vardı hakkında..
bu kız gitarstin yavuklusu galiba. o yüzden erkek vokali atıp bunu alıyolar :D (die okumuştum bi yerlerede)
ravenous un klibini izle :D (albüm cdsinden cıkıyo)

[Bu mesaj LethE tarafından 20 Ekim 2004 13:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...