Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Scroll of Resurrection - Realm/Faction Listesi

Flam

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar gerek paticikten olsun, gerek oyundan olsun pek çok arkadaşım davetiye atabileceklerini belirttiler. Ama öyle forumda mailim bu diyene atmak da mantıklı değil. zaten sayılı bu davetiye denilen olay.

Liste zaman içinde yenilenecek. Bir ay sonra da kendini imha eder sanırım scroll of resurrection kampanyası bitince.

Liste sayesinde karakterinizi bedava taşımak istediğiniz serverı seçebilirsiniz. Hem kimse davetiye aramak zorunda kalmaz hem de davetiyesi olanlar boşa harcamazlar.

Liste:
Wildhammer alliace Photographer

Kazzak - Horde Photographer

Twisting Nether - Horde Flam

Frostmane - Alliance Flam

Burning Legion - Alliance Flam

Hellfire - Horde Flam

Frostwhisper - Alliance/Horde Vendy

Liste şimdilik bu kadar. İsterseniz bana mesaj atın ekleyeyim.

Not: yanında benim profilimin linki olanlar benim karakterlerim değil, ben zaten iki kişiyi resurrect ettim. Başka da karakterim yok. Bana yollayacağınız Bnet bilgilerinizi ben de arkadaşlarıma ulaştırıp size davetiye atmalarını sağlayacağım.

Not2: Burada varolan serverlar için isminizi ekletebilirsiniz. yalnız davetiye yollayacak olanlar eğer main karakterlerine mount almadı iseler, bunu belirtmeleri faydalı olur. O arkadaşları ön sıralara çekeriz hem. Herkes main karakterine mountunu aldıktan sonra ikinci karakterler için davetiyesini yine kullanırız.
Sosyal ağlarda paylaş

açıp davetiye hakkımı harcamaktansa ba$kası denesin o bilgiyi çorayım dedim. çordum da. an itibariyle 3 karakterime mount almı$tım zaten. bizim guildden 4 ki$iye de mount aldık. forumdan birine de yönlendirdim bir ki$iyi, sen hala gel burda fail de. oldu cnm t$k pls kib bye.

rofl.

(bu arada paticikten bir kişi geldi onu arkadaşıma yönlendirdim, paticikten bir kişiye de dışardan bi arkadaşı yönlendirdim. başlığa yazan diğer arkadaşlara olduysa olmuştur faydası. maksat bi faydamız olsun millete.)
Sosyal ağlarda paylaş

abi niye boyle insanlari ciddiyte alip cevap veriyorsun ki. fail demis, neden oldugunu soylememis. sonra sen aciklama yapmissin ona da iki kelime kullanip cumle kurarak soyleyecek bir seyi yok tamam demis sadece. bildigin bidibidi konusan bos insan, ciddiye alip uzulmeye sinirlenmeye degmez.
Sosyal ağlarda paylaş

Gutshot said:

abi niye boyle insanlari ciddiyte alip cevap veriyorsun ki. fail demis, neden oldugunu soylememis. sonra sen aciklama yapmissin ona da iki kelime kullanip cumle kurarak soyleyecek bir seyi yok tamam demis sadece. bildigin bidibidi konusan bos insan, ciddiye alip uzulmeye sinirlenmeye degmez.

a wild poster appears

haci fail başlık çünkü server merver alakasız yazmak herkese yollayabiliyorsun zaten anladın?
Sosyal ağlarda paylaş

guzel kardesim konu benim onu anlayip anlamam degil. ben de benzer bir sey soyledim zaten, turkiye kayitli account'lar da gonderebildigi icin bu basliga gerek kalmadi cunku herkes gonderebiliyor. basta sadece yutdisi kayitlalar gonderebiliyor diye acildi bu basliklar. simdi gerek kalmadi diye fail zaten zaa tavri hos degil. cocukca. cocuk dedigim 8 yas alti.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...