Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

STSL | Fenerbahçe vs Galatasaray | 17 Mart - 20.00

EmenikeNiangSow

Öne çıkan mesajlar

Aslında ondan önce de vardı ki temeli pek yanlış sayılmaz. UEFA senesinde Fener'in oyuncularına GS'yi yenmek için uçuk primler vaadettiğini hatırlıyorum 1-0 yenildiğimiz garip maç öncesi. Selim Soydan vardı sanırım yönetimde, yanılıyor da olabilirim, Fener'in rezalet senesiydi. Aynı tarz bir durumda GS'nin ligde iddası kalmamışken Fener'i yenin ne isterseniz veririz gibi bir tutumunu hatırlamıyorum..
Sosyal ağlarda paylaş

uzun oldu

valequenta said:

mokoko said:

valequenta said:

Aykut'un hinlik pesinde olup sari kart cezalarini sifirlama cabalari Galatasaray maci icin
--------
Fatih Terim'in 4 sari kart sinirinda olan onemli oyuncularini 90 dakka oynatmasi.

Psikilojik savas kazanilmistir zaten. Simdi sira futbolcularda.

Dipnot: Bu olay aslinda iki takimin hedeflerini acikca ortaya koymustur. Cantona'nin belgeselinde de izledigimiz gibi; Galatasaray'in hedefi sampiyonluklar, Turk olmayan takimlari yenmek, Avrupa kupalaridir. Fenerbahce'nin ise Galatasaray'i yenmektir. Iki takim arasinda ki maclarda motivasyon ustunlugu ve istatistiklerin bu kadar abuk subuk hal almasinin sebebide budur.

bu kadar.

ahahahhah evet. haşmetiniz altında ezildik.

ilk yarıdaki derbi öncesi haberi: http://www.haberler.com/derbi-oncesi-iki-sicak-gelisme-3175554-haberi/

"Teknik direktör Fatih Terim'in, sarı kart ceza sınırında bulunduğu için Gençlerbirliği maçında riske etmediği genç Semih Kaya'ya, sarı kart cezası biten Ujfalusi ile birlikte savunmada yer vermesi"

PSÖKÖLÖJÖK SÖVÖŞ KÖZÖNÖLDÖ BÖYLÖR

Haha ben de sandim ki harbiden yamulmusum. Habere baktim fos cikti lol.

Neymis Kazim'i oynatmamis gencler macinda. Bir de Semih'i.

vakit harcamadim cok onemli degil Semih'i oynatmis olup olmamasi, benim soylediklerim bu hafta icinde yasadigimiz seyler ve gercekler ama yine de ilk google search'te cikan sonuc Semih'in kadroda bulundugunu gosteriyor. Muhtemel 11 tabi, belki oynamamistir.

link

http://www.sporhaberleriniz.com/genclerbirligi-galatasaray-maci-kadrosu-son-durum-muhtemel-11-15866h.htm

MÖKÖKÖ LÖL. Ö leri de senden kopyaladim klavyemde yok bak.

"MUHTEMEL 11'LER"

yani haberi yazanın kendi kafasından yazdığı 11'ler

ÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖ

istediğini kopyala kullan.

edit: e ujfalusi'de görmüş 4. kartını. o da mı önemli bi adam değil.

"Sivasspor maçında bu sezonki dördüncü sarı kartını gören Tomas Ujfalusi..."

tabi konu gsli topçu olunca o asla bilerek kart görmez.
Sosyal ağlarda paylaş

gereksiz ama carpitiyorsun

mokoko said:

uzun oldu

valequenta said:

mokoko said:

valequenta said:

Aykut'un hinlik pesinde olup sari kart cezalarini sifirlama cabalari Galatasaray maci icin
--------
Fatih Terim'in 4 sari kart sinirinda olan onemli oyuncularini 90 dakka oynatmasi.

Psikilojik savas kazanilmistir zaten. Simdi sira futbolcularda.

Dipnot: Bu olay aslinda iki takimin hedeflerini acikca ortaya koymustur. Cantona'nin belgeselinde de izledigimiz gibi; Galatasaray'in hedefi sampiyonluklar, Turk olmayan takimlari yenmek, Avrupa kupalaridir. Fenerbahce'nin ise Galatasaray'i yenmektir. Iki takim arasinda ki maclarda motivasyon ustunlugu ve istatistiklerin bu kadar abuk subuk hal almasinin sebebide budur.

bu kadar.

ahahahhah evet. haşmetiniz altında ezildik.

ilk yarıdaki derbi öncesi haberi: http://www.haberler.com/derbi-oncesi-iki-sicak-gelisme-3175554-haberi/

"Teknik direktör Fatih Terim'in, sarı kart ceza sınırında bulunduğu için Gençlerbirliği maçında riske etmediği genç Semih Kaya'ya, sarı kart cezası biten Ujfalusi ile birlikte savunmada yer vermesi"

PSÖKÖLÖJÖK SÖVÖŞ KÖZÖNÖLDÖ BÖYLÖR

Haha ben de sandim ki harbiden yamulmusum. Habere baktim fos cikti lol.

Neymis Kazim'i oynatmamis gencler macinda. Bir de Semih'i.

vakit harcamadim cok onemli degil Semih'i oynatmis olup olmamasi, benim soylediklerim bu hafta icinde yasadigimiz seyler ve gercekler ama yine de ilk google search'te cikan sonuc Semih'in kadroda bulundugunu gosteriyor. Muhtemel 11 tabi, belki oynamamistir.

link

http://www.sporhaberleriniz.com/genclerbirligi-galatasaray-maci-kadrosu-son-durum-muhtemel-11-15866h.htm

MÖKÖKÖ LÖL. Ö leri de senden kopyaladim klavyemde yok bak.

"MUHTEMEL 11'LER"

yani haberi yazanın kendi kafasından yazdığı 11'ler

ÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖ

istediğini kopyala kullan.

edit: e ujfalusi'de görmüş 4. kartını. o da mı önemli bi adam değil.

"Sivasspor maçında bu sezonki dördüncü sarı kartını gören Tomas Ujfalusi..."

tabi konu gsli topçu olunca o asla bilerek kart görmez.

zaten muhtemel yaziyor dedim ben *carpitmaya gerek yok, iddia etmedigimi belirttim, cok da onemli degil dedim. senin verdigin adreste de muhtemel yaziyor bu arada. neyse sonucta birsey ifade etmiyor ilk macta oynayip oynamamasi.

iddiamin dogru oldugu zaten biliniyor. gercekler.
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=29&macId=98961

yeterli mi? sen çık fenerbahçe için saçmasapan şeyler yap. sora haksız çıkıncada "ama ztn önemli değildi hedöhödö" de. üzgünüm ama sen bişi iddaa ettiğin zaman karşı tarafa cevap hakkı doğar. bende bir fenerbahçe taraftarı olarak gerekli cevabı verdim.
Sosyal ağlarda paylaş

ben iddiamdan vazgecmedim ki.

o macta zaten ujfalusi cezaliymis, oynatilmadi. semih'i de oynatmamis dogru. ama madem semih'in kart gormesinden korkuyordu o zaman niye bi onceki mac gormedi kart? senin dedigin gibi ujfalusi gormus ya bilerek, o zaman niye semih gormedi?

hatirlamadigim maclar icin yorum yapamam sadece haberlere bakarak. ama su an cok taze olarak bildigimiz sey fenerbahce'nin baya alex'i filan bir kac tane daha onemli oyuncusunu kasten isteyerek sari kart gordugu, galatasaray'in ise bu oalylardan sonra maci olmasina ve artik fenerbahceye oranla daha cok kemiklesmis kadrosu olmasina ragmen bunu bozma pahasina bu yola gitmedigi apacik ortada.

bosuna kasma yani.
Sosyal ağlarda paylaş

benim anlatmaya çalıştığım şey bunun gayet normal bişi olduğu. böle bi imkan varken nede yapılmasın ki? ozmn bende derim ki fatih terim'in bitarafı yememiş 2 3 tane adamı yedek çıkarmaya. o yüzden sarı kart sınırındaki adamları oynatmış. ha ben art niyetlilikten ve fanatizmden uzak düşündüğüm için bu şekilde aklıma gelmiyo. gayet normal bişi. böle bi imkan varsa her td yapmalı ztn. şu anda td'liğin en üst noktası olarak gösterilen mourinho bile yapıyo imkan olduğu zaman.
Sosyal ağlarda paylaş

Fenerbahce tarihi boyunca Galatasaray maclarindan once sari kartlarini temizler ama Galatasaray bunu yapmaz falan demedim.

Cok taze bir olay yasadik, bence bu iki takimin misyonunu cok guzel bir sekilde yansitiyor dedim.

Bu kadar.

Galatasaray'in daha once bunu yapmis olmasi bu su an cok taze yasadigimiz olayin ve bunun misyonlari ve vizyonlari guzelce ozetlemis oldugunun gercegini degistirmiyor.

Kasmayin o yuzden arsivleri karistirmaya.
Sosyal ağlarda paylaş

valequenta said:

S-H said:

valequenta said:

Fenerbahce'nin ise Galatasaray'i yenmektir.

yıl 2012 olmuş hala aynı şeyleri sayıklıyorsunuz,bu saçma argüman o malum maçtan sonra türedi zaten..

e yil 2012 oldu hala baska basariniz yok. napcaz? bizde mi suc?

bizim zaten tsl şampiyonluğu ve şl çeyrek final dışında bi başarımız yok aksini de iddia etmedik siz kendinizi başarı olarak görüyorsunuz problem orada
Sosyal ağlarda paylaş

ahaha bi mesaj içinde bu kadar dengesizlik olmaz yahu. bizim amacımız şampiyon olmak bu sene. sonuçta avrupa'da değiliz. şu anda lider kim? gs. 9 puanda önde. yani bu maç derbi olmasının yanı sıra liderle aradaki farkı kapatmak adınada çok önemli bi maç. sen bu maçın öneminin normal derbi öneminden daha yüksek olmasından dolayı gidipte koskoca fenerbahçenin vizyonunu "sadece gs'yi yenmek" olarak söylüyosun. ilk yarıdaki maçta lider bizdik ve arada 3 puan vardı. kazanırsanız lider oluyodunuz. 2 3 tane adamı oynatmayıp derbiye sakladınız. yani bu maç öncesi bizim amacımızla yakın bi amacınız vardı. lideri yakalamak. e siz naaptınız bizim bu maç önce yaptığımızı yaptınız. e ozmn sizin vizyonunuz misyonunuzda "fenerbahçe'yi yenmek" oluyo senin mantığına göre.
Sosyal ağlarda paylaş

uzun

S-H said:

valequenta said:

S-H said:

valequenta said:

Fenerbahce'nin ise Galatasaray'i yenmektir.

yıl 2012 olmuş hala aynı şeyleri sayıklıyorsunuz,bu saçma argüman o malum maçtan sonra türedi zaten..

e yil 2012 oldu hala baska basariniz yok. napcaz? bizde mi suc?

bizim zaten tsl şampiyonluğu ve şl çeyrek final dışında bi başarımız yok aksini de iddia etmedik siz kendinizi başarı olarak görüyorsunuz problem orada

baskasi daha iyisini yapana kadar en iyisi bu. en basarili evet. dogal olarak basarili goruyorum. turk takimlari arasinda.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...