Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Genel Tartışma Başlığı

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

Peki mavi skill oklarını tamamlamaktan gelen skill puanlarını kullanmak için gene Level almam lazım 80 üzerine değil mi?
Bunun şünsan soruyorum, 80de dağ taş gezip skill puanı ile uğraşacağıma şimdiden kasıp hepsini veya çoğunu yapıp biriktirmek çok daha mantıklı o zaman değil mi?
Sosyal ağlarda paylaş

Valla mantık kısmı sana kalmış, ama oradaki okları yaptıgın an 1 skill puanı gelir direk.açıkcası utilyleri açtım tüm elitleri açtım şuanda 28 skill puanı var dağ taş falan gezemem bana göre degil millet haritayı falan %100 açmış.Skill puanı ihtiyacım yok yani şu an ha legendary ve ya mystic forgede item yaparken lazım olacak skill pointler ona saklıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Myshkin said:

Kungen'in izleyici sayısı 1k lara falan düşmüştü, tekrardan WoW stream'e dönmüş. Şuan twitchtv de anasayfadaki oyunlar arasında yok gw2

bunun böyle olacağı belliydi ama.
gw2 iyi bir oyun. ama tıpkı bir fps ya da dota tadında bakmanız lazım. hergün online olunacak, sizi bağlayan bir world yok. competitive güzel bir oyun arada arkadaşlarınızla HADİ GW2 diyip atlayacağınız, 2-3 saat eğlenip alt f4leyeceğiniz ve 3-5 gün yüzüne bakmayacağınız türden bir oyun. PvE olmadığı için buna mahkum bir oyun gw2.
Sosyal ağlarda paylaş

kiymaliborek said:

Sparkcaster said:

wowdan 1 ayda bayınca geri dönceksiniz o yüzden NP

ayrıca aylık ücret yok yani kimseyi ırgalamıyo gidip pokemon online oynamanız

yoo?
panda çıksa da çıkmasa da bu oyuna geri dönmeye bir sebep yok. dediğim gibi yukarıda multi massive soslu online bir oyun. panda varken de yokken de haftada 1-2 girip spvp'mi yapıp çıkacağım bir oyun. ötesi değil.

dota2 geldikten sonra onu da yapacağımızı sanmıyorum ya hayırlısı.

he kardeş

dota 2 çıktı ayrıca aylardır oynuyoruz biz
Sosyal ağlarda paylaş

@Sparkcaster: Normalde dediklerine katılıyorum ama çok önemli bir nokta var. Çoğu insan "aylık ücret yok, bırakırsanız bırakın" diyor ama oyuncu dediğin adam yüzdeye vurduğun mu maymun iştahlı. Bir oyunu bırakınca aylar sonra geri dönmekle çok uğraşmıyor. Başka oyunlar çıkmış oluyor, bunun Borderlands 2'si var, Torchlight 2'si var, bilmem nesi var.
Guild Wars 2 eğer şu anda oyuncu kaybederse, expansion çıkardığında belki şu an topladığının yarısını geri toplar. İkinci expansion'da daha kötü olur bu sayı.
O yüzden aylık ücret olmasa bile sunucularda oyuncu olması, insanların hala oynaması önemli bence. Eğer bir oyunun sunucuları boşalmaya başlarsa, isterse F2P olsun, batar ne yazık ki. Çünkü geminin boşaldığını görenler de gemiyi terkeder.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...