Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Genel Tartışma Başlığı

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

Pallando said:

Dnr'dan almayı düşünüyorum. Daha ucuza bir yer varmıdır?
Birde bazı sitelerden alınan acclerde sorun olacağı sileneceği felan söyleniyordu bir aralar Dnr da olmaz sanırım o sorun dimi?

olmaması lazım. ben D&R'dan aldım. bir sorunla da karşılaşmadım.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunda oldukça büyük haritalar mevcut, ana zone lar arası geçiş de portallardan sağlanmakta. Ancak haritalar arasında direkt yüklemesiz geçebileceğiniz gizli geçitler de mevcut. Bu açıdan open map, ancak yükü paylaştırmak açısından bölünmüş diyebiliriz. Ancak oyunda bütünlüğü bozacak, fazla sayıda yükleme yok.

Dungeonlar oldukça zor, ölmek ve survival dungeonların ana elementlerinden biri olmuş.

Haritada bulunduğun yerin leveli ne ise, senin levelinde buna göre ayarlanıyor, ancak, 80 levelde, level 10 zonun bossunu kesiyorsan, senin levelin 10 a düşürülse bile düşen item 80 oluyor. Main skillerinizi seçtiğiniz silah belirliyor ve abilityler o silahı kullandıkça açılıyor. Utility skilleri ise haritalardaki skill point challange ları tamamlayarak aldığınız pointler ile açıyorsunuz.

Oyunda close zone pvp den, wvwvw ye kadar çeşitli varyetelerde pvp ve turnuvalar var. PvE olarak birçok dungeon ve çok sayıda champion ve world boss mevcut. İleride "Dragon Lore Elementleri" de PvE contenti hale getirilecektir.

Bunun dışında crafting den, creation a kadar okunması gereken çok şey var hepsi burada anlatılamaz. Ayrıntılı bilgi kaynağı istiyorsanız dopdolu ve son derece aktif olan forumlarımızı ziyaret edebilirsiniz. :) www.guildcoexist.com
Sosyal ağlarda paylaş

pve olayında raid mantığı varmı? ben bir boss videosu izledim bayaa kalabalık dalıyordu millet bu guild mi yoksa rift deki gibi herkesin daldığı bir boss mu?

pve de 5 kişilik dungeonlar varmıs , guild olarak girilen instance sistemi varmı bunda wow gibi? yani 10 20 kişilik pve mantığı yok sanırım yanlış mı biliyorum?
Sosyal ağlarda paylaş

Şu anda PvE raid instance yok. Adamların bu konudaki görüşü şu şekilde:

Bir raid instancenin sonunda olan, boş boş tehditler savuran, aslında yanına uğrayıp saldırmasanız herhangi birşey yapmaktan aciz, sizin zamanınızda dünyaya bir etkisi bulunmayan, aciz, aptal yaratıklardı şimdiye kadar dragonlar.

Elder dragonlar, burada bir dağ, bir göl bir ada büyüklüğünde... Dünyada serbest, ancak uyku halindeler, ancak yine de kendi ordularını yönetiyorlar. Onlarla yapacağınız savaşlar tüm dünyayı sallayacak.

Anladığımız kadarı ile büyük boss eventler servre genelinde ve instanceden bağımsız olacak.

Dünyanın her tarafında olan bosslardan o savaşa katılan herkese, gösterdiği yararlılık nispetinde drop düşüyor. Loot kavgası ve DKP yok, eğlence ve çaba var.

Ha bundan sonra ne gelir, dungeonlar büyür mü bilemiyorum, ancak söyledikleri kesin birşey var, bu oyun, ne tek başına wvwvw ne pvp ne de pve. Bu komple bir dünya ve oyun ve içindeki elenmentlerin hepsi, eventler, bosslar, pvp area lar zamanla hızla artacak.
Sosyal ağlarda paylaş

Burada gün sonunda neler yaptığınızı düşündüğünüzde, xxx kurt öldürdüm demiyorsunuz.
"Ya da xxx dungeon dan, oyundaki tek mor item olan armor u ben düşürdüm.
Ya da Heal ilimiz yoktu boş boş bekledik.
Ya da x questi yapacaktım fakat tank yoktu."

GW2 de bu sorunları kapı dışarı atıyorsunuz.
GW2 ile kendi kendinizin hayatını çizip, başkalarınında bu hayata dahil olmasını sağlıyorsunuz.
Kenarda beklerken, birilerinin epic questlerinin içerisine katılıp, heyecana sızıyorsunuz.
Bu neden keyifli olmasın ki..?
Alıntı
Sosyal ağlarda paylaş

ohh oyunu alcam sonsuza kadar beleşe oynıycam düsüncesinden baska bi farkı olacakmı oyunun MMO lardan sizce,onunda kısa bi sürede bi önemi kalmaz diye düsünüyorum,oyunu sattırcak olan bu düsünce sonucta ...aylık ödemesi olmıyan güzel bi MMO mu kısa sürede tüketilcek bi oyunmu yada ödeme yok diye kendimizi oynaya zorlıyacamız bi oyunmu hangisi :) ....birisi oynuyor live izliyorumda rütin bi sekilde mob falan kesti bi kaç quest sehre geldi vendora sattı bi seyleri ayırdı sanırım craftla falan ugrastı rutin MMO isleri tam ...
Sosyal ağlarda paylaş

@aquila

Bu seferki çekiliş öncesinde hem biz hem çok fazla site bir sürü beta key verdi diye, ayrıca 3 günlük bir çekilişten daha etkili bir şekilde 6 gün boyunca yapalım diye o şekilde yaptık.

Öncekilerde göz önünde bulundurmuştuk beta hadiselerini.
Sosyal ağlarda paylaş

Zyru oyunmu oynayacaksın yoksa doktora sınavında jüri üyeliğimi yapıyorsun ? Öyle bir sorunlar soruyorsunki higgs bozonunu açıklamak daha kolay yani.
Oyun daha beta , ben şahen level 20-22 gördüm en fazla ,iki ırk daha dün eklendi test için ,senin sorularının cevabı ancak işler oturunca verilebilir .Ayrıca oyunla ilgili en önemli soruyu sormamışsın eğlencelimi diye .

Oyun mmo olma iddiasında olduğundan rutin mmo işleri tabiki olacak r. Oyunun en önemli özelliği tabiki dizaynı , Düello yaparsan mesela herkesi aynı levela çıkartıyor , servger vs server PVP de herkesi lvl 80 yapıyor (skiller burada lvl 80e çıkmıyor ) vb .Gittiğin bölgenin levelına düşüyorsun mesela ,böylece bilmem kaç levcel adamların gidip bir yeri farmlaması söz konusu olmuyor her yer yusuf hesabı , level atlamak için gereken experience sabit oluyor bir süre sonra , her level level atlamak için canını çıkartan oyunlardan böyle ayrışıyor ,bunun sonucuda istediğin /sevdiğin bölgeye gidip oynayabiliyorsun yok orda az puan geliyor /yok burda çok puan derdi yok ,çevreyi dolaşıp gezinerekde experience kazanıyorsun vb (bu mesela guildler için süper memberlara yardım ederken sende zaman kaybetmemiş oluyorsun ) .

Burda oyun sana hitap ediyor mu hitap etmiyormu ona sen karar vereceksin ,biz ne desek yalan .Varsa arkadaşlarında biraz kurcala artık.
Sosyal ağlarda paylaş

jagd dedigin gibi betada hala ama beni pek heycanladırmadı dedigim insanlara aylık ücretler koymaya basladı ücretsiz bi oyun yapıp bol bol satmak en akıllıcası su sıralar ..neyse cıksında bi trial falan deneriz elbet hosuma giderse alırım artık alıp alıp oynamamakdan baymısım belliki ....
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...