Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Giysili kızım :)

lancelotdulac

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
ben karşıyım hayvanlara giyisi giydirilmeye.. yazık yani giyince ne olacakki..[signature][hline]===> orc_lord <===
orc_lord in melancholy (day 31)
Buddy'nin resimlerine gider..di...
Buddy'nin resimlerine gider...
Pati Pet
PLAYINGARENA
*Başta kuşu,tavşanı ve balıkları öldüğü için yas tutar*

Sosyal ağlarda paylaş

Yok erkeklere güzel görünmesi için giydirmedim ben onu.Pek rahatsız olduğunu da söyleyemem yani bana bunu belirten birşey yapmadı.
Giysiyi giydirmemim sebebi çift çorap giymeme rağmen benim ayaklarım bile donarken onun üşümesini bir nebze olsun engellemek için giydirdik.Hasta olmaması için uğraşıyorum diyebilirim yani :) Kaloriferler yanana kadar arasıra giydirmem gerekicek.[signature][hline]My Honour is My Life
Sosyal ağlarda paylaş

ben kedime giydirmeyi düşünüyorum valla.
üşüyor hayvancagız gidiyor monitörün üstünde uyuyor. başka yerde uyudugu zaman ustune battaniye ortuyorum[signature][hline] Ever felt away with me
Just once that all I need
Entwined in finding you one day
Sosyal ağlarda paylaş

battaniye falan ört hem eğer üşümez ve rahatsız olursa altından çıkma gibi bir şansı olur =)[signature][hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

o tüyleri zaten üşümemesi için.
senin üstünde o kadar tüy olsa,
çift çorap giyme gereği duymazdın.
sıkılıyordur bence hayvancık ama çaktırmıyordur karizma gitmesin diye.[signature][hline]I fear no enemy!
I fear not death!
For the khala is my strength!
En Taro Adun!

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 18 Ekim 2004 01:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 18 Ekim 2004 01:33 tarihinde demiş ki:
o tüyleri zaten üşümemesi için.
senin üstünde o kadar tüy olsa,
çift çorap giyme gereği duymazdın.
sıkılıyordur bence hayvancık ama çaktırmıyordur karizma gitmesin diye.

koptum ya !! :D[signature][hline]Sen ne için hazırsan oda senin için hazırdır....
Me
Sosyal ağlarda paylaş

Ama tüyleri kırpıldı garibanın ve hala tam çıkmadı.Siz tüylü köpecik görmemişiniz yahu acımıyorsunuz hiç garibana :)) Hava beni üşütmeyecek kadar olduğunda çıakrtıyorum hava deli gibi soğursa giydiriyorum.Tüy müy anlamam bizim de derimiz var bizi ısıtması için ama bi halta yaradığını göremiyoruz pek :P :)[signature][hline]My Honour is My Life
Sosyal ağlarda paylaş

said:
lancelotdulac, 18 Ekim 2004 02:09 tarihinde demiş ki:
Ama tüyleri kırpıldı garibanın ve hala tam çıkmadı.Siz tüylü köpecik görmemişiniz yahu acımıyorsunuz hiç garibana :)) Hava beni üşütmeyecek kadar olduğunda çıakrtıyorum hava deli gibi soğursa giydiriyorum.Tüy müy anlamam bizim de derimiz var bizi ısıtması için ama bi halta yaradığını göremiyoruz pek :P :)

:)[signature][hline]Sen ne için hazırsan oda senin için hazırdır....
Me
Sosyal ağlarda paylaş

asdas[signature][hline]|DeathracK|
Bo$h sokaklarda yalnız gezinen,
düşüncelerin ile güldürüyorsun beni kimsen,
ben giderim hatır kalır
dostlar beni hatırlasın..

------------------------
İtina ile aslan terbiye edilir!
[b]Bursa
& Fenerbahçe taraftarı..
[/b]
[b]Ultima Online | Counter-Strike | Need For Speed | Star Craft[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

Tamam bundan onceki gunahlarin affedildi.. Saka bi yana cok ciddiyim benim kopegi Evde besliyordum (Boxer) 6 sene besledim Gardolabimi yedi (Kesinlikle ac birakmadim).. Disari aldigim ilk gun hasta oldu (Balkona tam 3 saatligine ceza olsun diye cikarmistim).. Sonra gece yarısı dusundum acaba bana baska kopegi kakaldilar Boxer diye :) Benim bilgiim boxerlar guclu olur 3 saaatte hasta oldu :)[signature][hline]Enrique Lynx
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...