Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Alliance Server tavsiye

vimpir

Öne çıkan mesajlar

Santo said:

Ben de yeni bir serverda başlamayı düşünüyorum aslında. Karazhan serverı uzun zaman önce öldüydü. Önerisi olan var mı? Ya da daha doğrusu beraber oynayabileceğim kişiler varsa patiden o da olur. Achi kasmayı severim genelde :)
bende achi manyagi birisi olarak tanismak kaynasmak isterim :)Silvermoon baya tavsiye etti arkadas sen karar ver bende karakteri transfer edicem level 39 suan mage
Sosyal ağlarda paylaş

vimpir said:

bende achi manyagi birisi olarak tanismak kaynasmak isterim :)Silvermoon baya tavsiye etti arkadas sen karar ver bende karakteri transfer edicem level 39 suan mage

Benim hesapta 4 tane horde var. Ya hesabı ally olan biriyle takaslayacağım ya da sıfırdan kasıcam (dk da olabilir :) ). Server olarak herkes farklı şeyler söylüyor .

Wow Census Silvermoon Server

Wow Census Outland Server

Diğer serverlara da bakabilirsin ama bu 2 si herhalde en fazla alliance ın olduğu serverlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Lind3r0th said:

Silvermoon un durumu nasıl? Random süreleri, bg lerdeki durum. İçeriden bilgi almak en güzeli :)

blackwolf said:

Hep horde oynadım da şu bg ve dg süreleri bildiğin ömür törpüsü. Geçmiyor günler şarkısını söyletiyor her seferinde.
Sosyal ağlarda paylaş

Random süreleri heal yada tanksan klasik zaten sıra beklemiyorsun ama dps isen ortalama bir 10dk ya yakın bekliyorsun. Pvp de ise hiç sıra beklemiyorsun pat diye giriyorsun ama ally çoğu zaman yetersiz kalıyor yani win ratio çok yüksek değil. Server overall ise yani pve konusunda sıkıntı yaşamazsın chatı takip etmekten yoruluyorsun o derece ama genelde gear yüksek adam arıyorlar bu durumda ya kendin kurucan yada düzenli raid yapan bir guildin olucak diğer türlü can sıkabilir.

Bu yazdıklarım ally tarafı için geçerli zaten horde tarafında sadece 1 tane guild var dw düzenli kesen başkada yok ölü gibi birşey o taraf. AH çok canlıdır pazar günleri sw de deli gibi lag olur o yüzden herkes dalaranda takılır.

Kısaca ben şuan silvermoondan menmunum herhangi bir problemle karşılaşmadım sorunlu oyuncuda pek yok.Sanırım pve serverları arasında en iyi ally serverı popülasyon olsun progress olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

oha ya ohaaa fazla gold var diye karakteri transfer ettirmiyor :S

Character Restrictions:
Characters carrying too much gold are not eligible for transfer, as follows:

Level 10-30: 300 gold limit
Level 31-50: 1000 gold limit
Level 51-70: 5000 gold limit
Level 71 - 80: 20000 gold limit
Level 81+: 50000 gold limit
Sosyal ağlarda paylaş

loop said:

Polak malak dolu ama BL ally tarafı iyi... hem pve hem pvp.. Ben oyundayken daha kral kesilmedi allaha şükür >:D<

CUMARTESİ bi horde raidi geldi sw ye kesti kralı ardından bi raid daha geldiler 10 milyonda falan hp kalmıstı kralda kestik hepsini adamlar 2 saat içinde 2 raid cıkarmıslar sw ye
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...