Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bu mu bu mu olm ya

Dynun

Öne çıkan mesajlar

bi de ne boktan bi siteymiş lan bu... adamlar sattıkları ürünle ilgili gram bilgiye sahip değiller :D
mesela bu attığım linkte 3x ateş etme butonu demişler de şöyle bir şey var bu mouse'da 7 tuşun her birine farklı istediğin herhangi bir özelliği ekleyebiliyorsun ve onu da pcye değil mouse'daki hafızaya atabiliyorsun direkt. git hatta script yaz makroya bırak mmorpglerde onu bile yapabiliyorsun.

anti vibrate olayını da ufak sarsıntılardan etkilenmeme diyip sallamış hıyar oğlu hıyarlar... o şöyle bir şey, mesela mouse padin sonuna geldiniz, mouse'u kaldırıp sola ya da sağa çekiyorsunuz ya. heh o noktada işte mouse yere değmezken lazer okuyup cursoru kaydırmıyor. mouse yere değmezken yani hiç bi şekilde hareket etmiyor cursor/crosshair.

hıyarlar ya :D
Sosyal ağlarda paylaş

roccat kesinlikle tavsiye etmem.

deathadder yillardir vazgecemedigim cok basarili bir mouse.

ikisini de kullandim, kesinlikle razer diyorum.

cystein e de katiliyorum, a4tech inde cok iyi urunleri var.
malzeme kalitesi kesinlikle razer la kiyas kabul etmez ama guzel alet.

sirkette a4tech R4 kullaniyorum.
evde g700, deathadder, g9x kullandim.

sirket icin roccat pyra wireless kullandim, malzeme kalitesi cok kotu.

mamba, naga kullanmadim..

razer urunlerinden gecmiste ; lachesis, abyssus kullandim. hatta daha eski urunlerini de kullanmistim.

mamba nin yenisi guzelmis bu arada.. ;)

neyse microsoft urunlerinden de kullandiklarim oldu bir onceki seriye kadar tum sidewinder lar vardi mesela, ama intelli 3.0 in yerini hic biri tutmadi :D

vs vs.. diger urunler hakkinda sorulariniz olursa da elimden geldigince yorum yapayim diye yazdim bunlari ;)
Sosyal ağlarda paylaş

NolaxThensbane said:

mouse tekerleği ise arada kendi aşağı yukarı oynuyor çok hassas bilmiyorum aradığım tadı bulamadım

scrollum hemen yanındaki düğme ile scrollun sürekli yada kademeli oalrak dönmesini ayarlayabilirsin. ona rağmen aşırı bi hassaslık varsa sorun olabilir aldığın üründe.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...