Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yonja paralı...

Prawler

Öne çıkan mesajlar

said:
fizban, 12 Ekim 2004 23:46 tarihinde demiş ki:
yahu insanların bu yonajaya kılı ne onu anlamıyorum, sevmiyonuz madem uzak durun :)
aynen katılıyorum
said:
Prawler, 13 Ekim 2004 02:18 tarihinde demiş ki:
ben sizin gibi düşünmüyorum valla..
Okul arkadaşlarımın çoğuyla yonjadan görüşüyorum ben rahat ve kolay oluyor.
Biraz kaba bir tabir olcak ama karı kız ayarlamaya kullanıyorum pek.
Biraz önce gecenin geç saati olmasının da etkisiyle saçmaladım biraz ama :)
biz de okul ark larıyla girdik yonjaya. site içi msjlaşma fazla kullanmasak bile milletin üyelikleri duruyo yani.
ayrıca son sölediğin olayda da saçmalamamışsın oranın anafikri bu zaten we ewt ben de hoş bi bayan bulmak için girdim yani siteye ne war ayıp mı?
paticikte herkes bi anti-popülarizm ayakları takılmaya başlamış, ordan bi kız bi şekilde gelip "yonja ya gelsene" dese hepiniz "olmaz popüler kültüre karşıyım güzelim, hadi bakiyim sen yoluna ben yoluma, biz ayrı dünyaların insanlarıyız" diceksiniz sanki[signature][hline]a.k.a "bay bomba"
SWG: Ottkoo Jeliyeer of Eclipse Galaxy
Sosyal ağlarda paylaş

ne demek anti-popüler ayakları yaw, bu kadar basit görmeyin karşınızdakini. mustafa sandal klibi izliyormuşum gibi geliyor o siteye girdiğimde. yapmacık geliyor herşey, sanki insanlar oraya karşı cins bulmaya girmemiş gibi (lafım netten sevgili bulmaya değil, aramıyormuş gibi davranmalarına.)[signature][hline]h u m a n i t y - i s - t h e - o n l y - s u p e r p o w e r !
Sosyal ağlarda paylaş

rahan ben we benim gibi bu forumda olup yonjaya boş yere laf atılmasına karşı olan insanlar karşımızdakini "basit" görmüyoruz, tam tersi yonja ortamına takıldığım için beni "basit" görüyolar.
işte sewgili aramıyomuş gibi görünen kişiler arkadaş ortamıyla beraber ölesine siteye girmiş olanlar. sewgili aramasalar bile sonuçta ortama dahil oluyolar, onlardan bana ne açıkçası :)

said:
-Mix-, 14 Ekim 2004 16:00 tarihinde demiş ki:
"a peki hadi gidelim yeter ki sen iste " dicez sanki?
sen hoş bi bayan seni içinde bulunduğu bi ortama dawet ediyosa girmez misin o ortama?[signature][hline]a.k.a "bay bomba"
Sosyal ağlarda paylaş

ben değilim valla
Olmayanları da tanıyorum
Nası bu kadar rahat genelleme yapıyorsun anlamıyorum.

Bu arada evet sıkılınca aratıyorum kız vs... saçma sapan mesajlar atıyorum. Ama listemde nerdeyse herkes bi şekilde tanıdığım insanlar.[signature][hline]Online Gaming şeysi // Teargas in your eyes // Yazılarım
Sosyal ağlarda paylaş

Tabiki verilen hizmetin bir maliyeti de var fakat bu maliyeti zaten sitenin heryerine sokuşturdukları reklamlarla amorti ediyorlar. 200bin kişilik üye portföyü azımsanacak birşey değil biz zaten bu siteye üye olarak, var olmakla bir getiri sağlıyoruz.

Birde bu site haybeden saçma sapan eklentilerle? kendisine daha fazla gelir sağlamak istiyorsa. Ve bu geliri sağlarken daha önceden edindiği üyelerin sadece "karizmayı çizmeyelim üye olalım" düşüncesinden yararlanacaksa bu etik değildir.

Yoksa bende sitenin üyesiyim severek ziyaret ediyorum enazından gerçekten işe yarar yenilikler getirseydi.[signature][hline] V ò d à n | ICQ
Sosyal ağlarda paylaş

Yok o forward edilen maillardan korkmuş galba hani bitanesi varya partiye giderler kız çok güzeldir çocuk buz dolu küvette ayılır böbrekleri çalınmıştır..

Tabi evlerimizde farklı boyutlara açılan kapılar olmadığı için odanda otururken biri seni yonjada çağırırsa böbreğini çaldırma ihtimalin sıfır dır.[signature][hline] V ò d à n | ICQ
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-MrBomb-, 15 Ekim 2004 22:36 tarihinde demiş ki:
nie racona mı ters?
yoksa asosyal misin?
nası sewgili buluyosun madem öle?

yonjadan sevgili bulmuyorum diye asosyal mi oldum lol.
kısacana yonjayı sevmem, sevenide sevmem diyorum bilmem anlatabildim mi? daha fazla uzatmayalım.[signature][hline] Ever felt away with me
Just once that all I need
Entwined in finding you one day
Sosyal ağlarda paylaş

"asosyal misin?" sorumun nedeni yonja da olmaman deil kesinlikle, çarpıtma dediklerimi. "hoş bi kız seni bulunduğu bi ortama dawet etse" soruma werdiğin "hayır derim" cewabıyla ilgiliydi "asosyal misin?" sorum.

yonja yı sewmiyo olabilirsin yonjada takılanı da sewmiyo olabilirsin, ama küçümsememen lazım ben bu yüzden bikaç msjdır sana cewap wermek zorunda kalıyorum[signature][hline]a.k.a "bay bomba"
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar neden Yonja bukadar sorun oldu ya.İsteyen girer parasını öder kızda arar ,arkadaşda arar.İstemeyen ,ister sessizce çeker gider ,ister kapitalist der çeker gider.Bence bu site paticik forumlarını kızıştırmamalı.
Kendi düşüncemide eklemeden duramıcam,sitede çokda güsel hatunlar var.Ağzı laf yapabilen , tipine güvenen , hatununa göre parasına güvenen girer muhabbete.Ne var ben liseden ortaokuldan biçok arkımı buldum , süper muhabetti olan hatunlada tanıştım.Kimse kimseyi seçimi yüzünden bence yargılamasın...

Saygılar...[signature][hline]..::Paticik Formula-1 Driver ::..
Sosyal ağlarda paylaş

Ya ben bazi arkadaslari anlayamiyorum. Konuyu en basindan simdi okudum. Biri yazmis araya yok parasi olanlar gold membership yapar koymaz onlara, biri yazmis ezik ortami. Neden? Noluyoruz? Uye sayisi 8000 lerdeyken uye oldum simdi 200000 leri bulmus.. Bircok eski arkadasimi ordan buldum ve bircoguyla baglantiya gectim. Bence artilari eksilerinden cok. En azindan boyle bir site olmasaydi eski arakdaslarimi bulamayacaktim..[signature][hline]Sungur - Scout - 7L2 - ML6 - LGM Fletcher
Necrocks - Necromancer - 1L8
Olcayto - Infiltrator - 3L4
Alaattin -Sorcerer - 2L3
Olcayto - Nightshade - 3L0 - ML4 - Assistant Tailor

Now in Sydney, Australia...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...