Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

85 yıl sonra Gençliğe Hitabe yeniden Mustafa Kemal'in kürsüsünden okundu!

sandalye

Öne çıkan mesajlar

said:
1. Meclis içerisinde Gençliğe Hitabe'yi okuyan TGB'lileri polis gözaltına almak istedi. Dışarda bulunan yüzlerce TGB'li arkadaşlarının gözaltına alınma girişimine karşı büyük bir direnç gösterdi. Vatandaşlarında desteğiyle 1. Meclis önünde büyük bir kalabalık oluştu. Gözaltındaki arkadaşlarını almadan gitmeyeceklerini belirten TGB'lilere CHP Grup Başkanvekili Emine Ülker Tarhan, CHP Ankara Milletvekili İzzet Çetin, CHP Artvin Milletvekili Uğur Bayraktaroğlu, İşçi Partisi Genel Başkan Vekili Hasan Basri Özbey, İşçi Partisi Genel Sekreteri Osman Yılmaz, Birleşik Kamu İş Mali Sekreteri Şahin Çulcuoğlu ve çok sayıda vatandaş destek verdi.

http://www.tgb.gen.tr/haberler/5878-85-yil-sonra-genclige-hitabe-yeniden-mustafa-kemalin-kursusunden-okundu
Sosyal ağlarda paylaş

Bu kafayla da ülke gündemi takip edilmez yanlız.

Herşeyi geçtim, 2 hafta önce konuşuldu tartışıldı tepki verildi, böyle bişeyin düşünülmediği açıklandı bitti.

Ulan ülkede abartısız sessiz bi fırtına var şu an, adamlar 2 hafta önceki gündemi yine şişiriyorlar sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

SeaGle said:

Bu kafayla da ülke gündemi takip edilmez yanlız.

Herşeyi geçtim, 2 hafta önce konuşuldu tartışıldı tepki verildi, böyle bişeyin düşünülmediği açıklandı bitti.

Ulan ülkede abartısız sessiz bi fırtına var şu an, adamlar 2 hafta önceki gündemi yine şişiriyorlar sdf.

Ya haklısın da bir yandan onlara da hak vermek lazım.
Gündem aşırı hızlı değişiyor, ayak uydurmak bayağı zor. Gündemdeki bir şeyi protesto edebilmek için hiç organizasyonla filan uğraşmadan olay olduğu gibi bayrağı kapıp meydana koşturman filan lazım, yoksa "geçenlerde bişey olmuştu ya" 'yı protesto eden adamlar olarak kalıyorsun işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi bu tartışma 2 hafta öncesinin konusu yanlız. tgb ki genç üyeler topluluğu, 2 haftada bu olayı gündemdeyken yapmış olmaları gerekirdi yapmak istiyorlarsa. 70 yaşında adamlar gibi 2 hafta geriden gelinir mi yahu?

Bu dakikada ne bi kamuoyu oluşturur zaten ne adam gibi yansır medyaya falan. Tr de gündem hızlı değişiyor da, 15 gün yeterince iyi bi zaman yine de.
Sosyal ağlarda paylaş

SeaGle said:

Çünkü şu an gerçekten gereksiz bi tartışma. Konunun kapanmış olmasını geçtim, herkesin dikkatinin toplanması gereken başka durum var.

Bide Eminecim böyle işlerde koşturacağına genel başkanına gündemdeki konuyu özet geçiverirse daha iyi olur.

sana göre gereksiz o adamlara göre gayet gerekli belki? konunun kapatılmış olmasını geçtim diyorsun ama son 1-2 haftanın olayı değil mi gençliğe hitabe?
Sosyal ağlarda paylaş

Rahatsız değilim ki. Sadece çok aptalca bi zamanlama.

Yapıyorsan vaktinde yap etkisi olsun. Yapamadıysan vaktine göre başka tepkiler oluştur.

Ülkenin şu durumunda kalkıp buna vakit ve enerji harcamak resmen ziyan. Ki tgb hep aynı şekilde bütün olaylara alakasız zamanlarda karşılık veriyor.

Geçen sene de bi olay oldu yine böyle 2 hafta sonra yarım yamalak bişey yaptılar. Yine alakasız bi gündeme gelmişti. Konuyu anımsıyorum ama bulacak keyword gelmiyor aklıma.

Demem o ki, aynı halt bin kere yenmez.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...