Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

mage icin

Ceday

Öne çıkan mesajlar

bu arada ben daha dün baslad1m, bi lvl 16 mage yapt1m ama san1r1m stats ve skilleri yanl1s verdim.

etrafta gördügüm magelerin cogu fireball falan at1yorlar ama ben ilk basta spark kulland1g1mdan lightininge 8 skill verdim sonra jeton düstü..

bir de int e baya bi verdim, mana sorunu cekmiyorken..

tam olarak stats ve skiller nas1 dag1tmam gerektigini anlatablirseniz sevinirim..olmazsa yeni bi char ac1cam da..
Sosyal ağlarda paylaş

Staff a göre stat point dağıtabilirsin veya armorlara göre dağıtım yapabilirsin.

Staff genelde 45 lvl altı +3 Elemental (24 herhangi bir element) kullandığı için Magic Power puanın 92 olması gerekli.(elixir ve salamander 110 mp üstü istiyorlar) Crimson giyebilmek için 160 int, 90 mp olması gerekiyor.

Sonuç 160 int fix olacak, gerisinide mp verirsen hem büyü gücün artacak hem elixir gibi üst seviye staff ve crimson gibi chitin eşdeğer armorları giyebileceksin.

Eğerki dersen 60 lvl oldummu Pet Magician giymek isterim ozaman int 173 lere getirmen gerekir. Ama ben bu 6. seviye armoru kullanışlı bulmuyorum 13 int puanını mp ye verirsen daha iyi olacağı kanaatindeyim.[signature][hline] DaoC EU Server Excalibur
Kendorf -Sultans- Voider Eldritch

*Kendorf attacking to glacier giant*
-Why? :( WHY??
-for die... (masochistic action, I'm relax :)
Sosyal ağlarda paylaş

kerhuzad : hay1r paras1z server, Ares1 suan..

Quanzi: peki skill template i olarak ne önerirsin? Bastan m1 yaratmam gerekiyor karakteri? bir de hp ye ne kadar vermek gerekli? ya da hic vermesek de olur mu?

[Bu mesaj CEDAY tarafından 11 Ekim 2004 16:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hp str dex, bunlara hiç vermemen gerekli.
Gerekli olan hp zaten goblin armorlardan temin edeceksin.
Oyuna başlarken mp dayanacaksın bir süre. 92 mp ye getirdikten sonra int 160 olana kadar kasacaksın. 160 int sahip olduktan sonra aldığın bütün stat puanlarını mp vereceksin. Puanları verirken gideceğin yol aşağıda;

2. Seviye armor int 100 mp 70
3. Seviye armor int 124 mp 82
4. Seviye armor int 144 mp 87
5. Seviye armor int 160 mp 90 (Ulaşman gereken statlar)
6. Seviye armor int 173 mp 96 (60 lvl şart + önermiyorum)[signature][hline] DaoC EU Server Excalibur

Sosyal ağlarda paylaş

Base puanlardır. Ayrıca goblin armorlar lvl e göre değil şansa göre veriliyor. Belli yüzdeleri var.[signature][hline] DaoC EU Server Excalibur

[Bu mesaj Quanzi tarafından 14 Ekim 2004 16:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

magede aslında inte çok da yüklenmene gerek yok strni yüksek tutman iyi olur yanlız..Mageler biraz çelimsiz olduğundan darbelere karşı korunmuş olursun birazda olsa..Veya daha geç ölürsün :p[signature][hline]Hea kardeşim ben feminist yada işte onun erkek versiyonu olan feminerkek olacam yetti nedir bu kızlardan çektiğim ya alla alla.
E-Mail: [email protected] | ICQ: 124744
Sosyal ağlarda paylaş

Crimsonları upgrade edersen her upgrade de req stat artıyor +1 iken 160 int isteyen pauldron, +2 olunca 162 int istiyor mesela onuda göz önünde bulundur.[signature][hline] DaoC EU Server Excalibur

Sosyal ağlarda paylaş

Tartışılan genel konular üzerine ufak bir açıklama:

1.Female karakterler 20 intelligence daha fazla başlar, dolayısıyla erkek mage açmak gereksizdir.
2.Kullanmayı düşünüdügünz staff a yada giymeyi düşünüdügünüz armor a göre stat vermek gerekir. Genelde 2 int, 1 mp şeklinde gidilir. Ama son bir iki düzenlemede staffların gerektirdiği mp miktarı arttığı için en iyisi www.knight-online.com.my dan item lara bakıp ona göre vermek güzel olur.
3.Hp,Str yada dex e vermek gereksizdir, boşu boşuna skill kaybıdır.
4.Bayan karakterlerin lvl 6 armorları çok seksidir. :D
5.Elementleri özetlemek gerekirse,
Fire : Yüksek dmg.
Lightining : Stun
Ice : Yavaşlatır
6.En iyi pvp templateleri genelde ice/light yada light/stun şeklindedir.

Başka sorular olursa elimden geldiğince cevaplayabilirim[signature][hline]...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...