Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Onehourtranslation

Mithat

Öne çıkan mesajlar

Bu sitenin bendeki hatırası bok gibi ya. Bu fikir bi mesai arasında benim aklıma geldi, gün içinde 2 saat kendime mola verip düşündüm planladım her şeyi, arkadaşımla paylaştım, inanılmaz heyecanlıyız böyle çevirmenle çevirilcek materyali olanları komisyon için birleştiricez falan, ulan tekrar bi arattık çat bunlar çıktı. İsrailli bi firmaymış, techcrunch'a falan da çıkmışlardı, hayallerimi yıkan bi firma yani özet olarak. Halbki yılın girişimcisi ödülünü falan kazanmıştım kafamda sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Güvenilir firma mı eğer oyleyse senin dedigini al bu adamların affiliate olarak yapmaya çalış o kadar çok çevirmen komisyonerligi yapmak ıstıyosan. Güvenilirse eger 30 dilde çeviri yapıyolar iyi bir marketing ile bundan affiliate ile güzel para kazanırsın. Dediğim gibi tabii acaba güvenilir bir yer mi nasıl bir yer. Bunların ödeme olarak paypal varmış bizde en son paypal paranı internette kulanamama gibi ters işler çıkmıştı saçma saçma illa paypaldan sadece kredi kartı kullanmak zorundasın falan vardı.
Sosyal ağlarda paylaş

O kafada aynısının çevirmen hali.

Bana burayla çalışmış ya çeviri yaptırmış ya çeviri yapmış birileri lazım ki bende çevirmen olarak başvurucam.

Özellikle o paypal olayı kafama takıldı bu adamlar paypala para yatırcaklar ben çeviri yapınca sonra paypal bana dicek kredi kartından kullanabilirsin paypal hesabında ki parayı kullanamazsın kafa göz dalıcam :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...