Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

gitmeyen toolbar !!

sabonis

Öne çıkan mesajlar

yanlışlıkla bir sitede "install et" seçeneğine basarak coolbar diye bi toolbar yükledim bilgisayara. internet explorerı her açtığımda geliyo.
ayrıca view'dan kapatamıyorum çünkü yok yani bunun seçeneği

ayrıca silemiyorum da çünkü program olarak kaydedilmemiş. ayrıca da adaware ve spybot bulup silmiyor. ayrıca da cool bar veya search bar gibi şeyleri arattım bilgisayarda dosya olarak ama yok...

ya ben napacağım ya desktop'a da salak salak bi sürü websitesinin shortcutını koyuyo offf
bi yanlış tık nelere bedel. pof
[signature][hline]Old loves they die hard
Old lies they die harder...

[Bu mesaj LvL_Sabo tarafından 16 Ekim 2004 02:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bunlar genellikle c:de oluyo direk dostan da silemiopsun bendede olduda ben direk güvenli modda açtım C: altındaki sildim bendeki dosyanın adı heckacid... bişi ve garip bi dosyaydı bende böle bi çözümdene sonra bi norton veya adaware yap derim[signature][hline]Prima, Quae vitam dedit,hora carpsit

Nascantes morimur,finisque ab orgine

Uzaylıda olsa,insan insandır...
Sosyal ağlarda paylaş

formatla pc'yi, kökten çözüm :D. ad-aware bir ara network ayarlarımla ilgili birşeyi kaldırmıştı ve nete uzun bir süre girememiştim. eğer bunu yapabiliyorsa coolbar'ı da kaldırabilmesi lazım :)..

[Bu mesaj Gabe_Logan tarafından 16 Ekim 2004 17:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gabe_Logan, 16 Ekim 2004 17:23 tarihinde demiş ki:
formatla pc'yi, kökten çözüm :D. ad-aware bir ara network ayarlarımla ilgili birşeyi kaldırmıştı ve nete uzun bir süre girememiştim. eğer bunu yapabiliyorsa coolbar'ı da kaldırabilmesi lazım :)..

formatlıcam zaten deli olucam ya of bu ne

ayrıca safe mode'da da denedim arkadaşlar adaware ve spybot. ı ıh olmuyo gitmiyo bu salak coolbar[signature][hline]Old loves they die hard
Old lies they die harder...
Sosyal ağlarda paylaş

önce coolbar diye arama yap sürücülerinde ne varsa sil
sonra aynı işlemi registry için de yap
ben bir çok dialer adware spyware gibi şeyler sildim bu yöntemle[signature][hline]Kanatlarım olsaydı bağışlayıcı olur muydum ?
Boynuzlarım olsaydı gülüşümü gizleyen alevler olur muydu ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...