Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Takaslık steam Battlefield 3

1313designer

Öne çıkan mesajlar

Valla dostum çok iyi olur ben zaten profosyonel star wars oyuncusuyum :) akşamları raidlerim flaan oluyo gunduzleri arada fps egolarımı bastırmak icin istiyorum mw3 de arkadas grubum pek yok bf3 takılıyo cogu o niyetten irtibatı koparmayalm istersen şifre bile değitirmeyiz kafana gore girer cıkarsın steame.
Sosyal ağlarda paylaş

1313designer said:

Beynindeki sinirler pc başında fazla oturmaktan şase yapmış arkadaşım. birbirimize steam şifrelerimizi vercez hala anlamadıysan daha basit anlatmak icin 7 yaşındaki kardeşime klavyeyi teslim ediyim.

1313designer said:

Bu arada beyni şase yapan benim sanırım ( özürdiliyorum ) :) steam herseyi ele geçirdiği için bf3 üde öyle düşündüm. aslında hiç battlefield oynmadıgım icin diyelm.

Sosyal ağlarda paylaş

1313designer said:

Beynindeki sinirler pc başında fazla oturmaktan şase yapmış arkadaşım. birbirimize steam şifrelerimizi vercez hala anlamadıysan daha basit anlatmak icin 7 yaşındaki kardeşime klavyeyi teslim ediyim.

1313designer said:

Bu arada beyni şase yapan benim sanırım ( özürdiliyorum ) :) steam herseyi ele geçirdiği için bf3 üde öyle düşündüm. aslında hiç battlefield oynmadıgım icin diyelm.

bazen çok aptal olabiliyor insanlar
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...