Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Prince of Persia SoT 2 Warrior Within Multi Demo

Hanbey

Öne çıkan mesajlar

Evet bu habere sevinenler çok olacak eminin ilki gerçekten harıkaydı. Prince of Persia 2 olarak duyrulan oyun sonradan isim değişikligi yapmıştı yanı Warrior Within Multi yazısını ekledı evet konuyu fazla uzatmaya gerek yok daha önce oynayanlar çok iyi bilir bu oyunu devamı olarak güzel bir macera daha bizi bekliyor sanırım demosu bi haylı yüksek olan yanı yaklaşık 455 MB bağlantısına güveneler vede indirmeya kalkışmak isteyenler linke tıklayıversın

Linkte bi karç miror var eğer linkler çalışmassa mirorlardan yararlana bilirsiniz.

Oyunun Resimleri Son :

Sosyal ağlarda paylaş

sands of time'da baya itici bir tipti şimdi biraz rötüş yapmışlar aynı adama ,birşeye benzemiş.
ben soracaktımki bu sands of time'ın torrentini bulamıyorum.torrentbits ve suprnova'da yok.bu gazla şimdi onuda oynar bitirirdim ama bulamadım CDlerini :(

yada şöyle en az 15k ile çekebilceğim bir program varsa bulabilceğim söylerseniz ,cennette yeriniz hazır.

[Bu mesaj ermynorac tarafından 16 Ekim 2004 16:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

demosu bitti biraz oynadımda çok fazla aksiyon var be :)
eski prince'de(özellikle 2 de) ya küçük olduğumdan dolayı sanki kafa yorduğumu hatırlıyorum bazı şeylere ne biliyim atın üstüne atlama falan baya güzeldi mesela.oynayanlar bilir o kısmı.
sadece mouse a tıklama olmuş.tabi oynanır zevkli oyun.. neyse fazla yorum yapmak zor gibi ,tam sürümünü oynamak lazım.
grafikler tabi güzel.müzikler prince te beklediğiniz otantik ortamı bozuyor g.az yapıyor mu bilemicem ,çok olmadım ama oyunun belki ilerleyen kısımlarında motive eder.aslında beklediğim gibi.müzikler keşke biraz oryantal bişi olsaydı :)
Sosyal ağlarda paylaş

ermynorac msnden söylemese haberim olmayacak, veya şu an öğrenmiş olacaktım:)
45 dakikası kaldı, heycanla bekliyoruz. fileplanetten 20 dakika rötarlı iniyor.
bi öncekinde mavi gözlü bir araptı (!) bu sefer drizzt özentisi mavi gözlü bi arap olmuş.
Eğlendireceği kesin ama:)[signature][hline]öss nubisi
hiç bitmeyen efsaneler
MSN:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.princeofpersiagame.com/us/features/fighting-tree.zip

oyunun kendisi baya güzel olacak gibi.
kendi stilini yapmak diyerek kastettiği bu olsa gerek.
karakterinizi geliştiriyorsunuz ona göre yetenekler kazanıyorsunuz.
oyun hakkında görüşlerim baya değişti.süper bir oyun olduğunu düşünmeye başladım tekrar.
tek sorun kaldı, oda müzikler.10'da 10 verebilirim.neyse çok gaz oldum.sands of time'ıda çekiom oynayıp bitircem.
helal olsun valla yapanlara :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...