Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Logo / Tshirt Tasarımı

sharky

Öne çıkan mesajlar

Merhaba,

İş yerinde takım motivasyonu için bir tshirt tasarımı yaptırmayı düşünüyorum. Aramızda çok yetenekli arkadaşlar olduğunun da farkındayım. Öyle çok çetrefilli bi iş değil, vaktinde Pati Tshirt 'ü için yaptığımızın benzeri olacak.

Yani aslında sadece departman logosu ve şirketin logosu olacak -ki şirketin logosu zaten hazır doğal olarak :)

Bu işi bir favor olarak yapabilirim diyen, görsel zekası ve yeteneği yüksek bir arkadaş var mıdır aramızda ?
Sosyal ağlarda paylaş

Ya aslında olay hakkaten çok basit.

SI^2 yazılacak sadece logoya. Yani SI kare.

Altına da varolan şirketin logosu yapıştırılacak.

O kadar yani. Ama benim kazma görsel yeteneklerimle SI^2 i anca paintte falan yapabiliyorum, ya da en fazla glow ekleyebiliyorum :) Böyle biraz daha göze hoş gözükecek bir şey muhteşem olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bende böyle bir şey için yardım isteyecektim, konu açacak uygun bölümü ararken bu başlığı gördüm..
Bilenleriniz vardır belki, Mavi Jeans geçen yaz ki RocknCoke zamanı özel T-shirtler üretmişti, daha doğrusu üretmiş benim yeni haberim oluyor sdfj neyse benim bunlardan bulmam gerek ama sanırım bulamayacağım, o yüzden bende Mavi'den uygun desensiz-baskısız bir tshirt alıp üzerine o özel üretim tshirtlerdeki yazının birisini bastırmak istiyorum fakat googledan bulduğum resim üzerindeki kısmı alıp bastırsam pek orjinaline benzer mi ondan şüpheliyim.
Orjinaline yakın bir şey elde etmek için neler yapabilirm bana fikir verecek birileri olur mu acaba?

veya buraya resmi koysam, bu işlerin ehli arkadaşlar tshirtin üzerindeki yazıyı pshop veya o tarz bi programda baskıya hazır bi şekle getirebilirler mi?

Tshirt

ya bu konu benim olaya göre baya bi ciddi duruyor, acaba yeni başlık mı açsaydım?
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...