Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sacred adlı oyunda anlamadığım...

kralweb

Öne çıkan mesajlar

ya o kadar uraştım geliştim. ama şu mausun sağıyyla tıklanarak yapılan özel vuruş ve büyülere yenilerini nasıl açacağımı bi türlü bulamadım. level 17 ye kadar geçtim. vanpirle.
ama bi türlü bulamıom arklar mausun sağıyla yapılan hareketleri nasıl eklicem acele yardım edin pls...
Sosyal ağlarda paylaş

Onlar level atladıkça açılır.
Vanpir değil vampir buarada ;)[signature][hline]Korax, 27 Ağustos 2004 15:58 tarihinde Brook'a demiş ki:
Dünya ahiret bacım olsun..
Ayda görürsem affetmem.

[spo1=Paticik Halay ekibi]
_o_ _o_ _o_ _o_
..|.....|.....|.....|
./ ./ .../ .../
Tey,Tey,Teyyy..
Soldan Sağa:Paskal,Koraks,Tora ve Llama,Paticiğin Resmi,Tescilli Halaycıları..
Powered bY Korax & Pascal.
Pati halay ekibi kurucuları ve başları..
[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

skilleri dışardan alıyordun hatırladığım kadarıyla.
right click to learn diyorsun
sonra sürükle bırak metoduyla sağdaki boş dairelere bırakıveriyosun
sonra sağ tıkla yapıyorsun.
atlı giderken sadece charge yapabilirsin ayrıca (ilerde başka skiller açılıyor olabilir fazla oynamamıştım ben baydıydı beni:))[signature][hline]öss nubisi
hiç bitmeyen efsaneler
MSN:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

bakşimdi 1-2-3-4-5 silah 6-7-8-9-0 büyüler için slottur (level arttıkça acılır) sen wampirsin . kan damlası şeklinfde eşyalar bulacaksın. onlara sag tıklarsan onu öğrenmiş olursun (ne kadar cok ogrenirsen o kadar iyi olur skill ama o kadar yavaş recharge olur(genelde). yani 15 hard hit yapma kötü ollur)
ayrıca büyü slotlarına combo mastera gidip birleştirdiğin abilitileri de koyabilirsin.. mesela ben ard arda bi claw jump bi hard hit bide multi mi yapıcam?. yap combo master dan sen bir tıkla 3unu de yap. sonra sarı renkli potion dan iç. tekrar hemen yap :D. ztn zibille çıkıyo. ne yazıkkı oyundaki en kötü olay bu .. rasgele alıyosu bunları ama belli bazı questlerde sana ödül olarak skill veriyorlar.. uğraş quest ara anlıycaın..[signature][hline]İyi niyetli, sakin, dinlemeyi (okumayı) bilen sabırlı taze(?!?) patiler olun!
Zamanla aramıza girecek, siz de kaşar(?!?) pati olacaksınız. O zamana kadar bize size güvenme, sizi sevme fırsatı verin
Sosyal ağlarda paylaş

tşkür ederim arklar. çok saolun.
ya bide şu çöldeki su olayı var. daha önce yazılanlara baktım. en net yazıyı yazan kişi é ye bas. açılmıosa dil ayarını değiştir yazmış. neyin dil ayarını nası değiştircez. bu konudada yardımcı olurmusunuz pls.
Sosyal ağlarda paylaş

bende shift + Ğ (yada Ü) ikisinden birinde konso laçılıyodu
sende oraya "wasser" yazıyosun altta göletin orda su çıkıyo (göletin ynaında yaz ama) (sakın bneim gibi level kasıp aptal riding skilline verme gidip constitution al daha iiyi :D :( )[signature][hline]The man in black he waits , Behind this last task
Its full of pain , To sacrifice the only son
Sosyal ağlarda paylaş

saolun arklar.
oyuna yeni başlayanlar için diyorum ki...
kılavyedi düğmelerden biri açıo o menüyü ve kesinlikle wasser yazısını oyuna ilk başladınızdan itibaren yazın ki. mesala ilk başlarda atın üstündeyken a harfine basınca altın dışında ki itemleri toplamıodu. bu yazıyı yazında herşeyi toplamaya başladı(düzeldi).
saygılar..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...