Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

punkbuster hatası battlefield3 sorunsuz oynuyordum bugun hata vermeye başladı acil yardım !!!!!

junkle

Öne çıkan mesajlar

Punkbusterda daha önce hiçbir sorun yaşamamıştım bugun Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player 'havess' (for 0 minutes) ... RESTRICTION: Service Communication Failure: PnkBstrB.exe driver failure (PnkBstrK.sys) ffab
bu hatayı vermeye başladı ne yapmam gerek ? ne denediysem olmadı
Sosyal ağlarda paylaş

Punkbusterda daha önce hiçbir sorun yaşamamıştım bugun Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player 'havess' (for 0 minutes) ... RESTRICTION: Service Communication Failure: PnkBstrB.exe driver failure (PnkBstrK.sys) ffab
bu hatayı vermeye başladı ne yapmam gerek ? ne denediysem olmadı
Sosyal ağlarda paylaş

senin c ye basıp dışardan görememen yada croshair ın olmaması o serverların kısıtlamalarından dolayı o şekilde oynaman gerekiyo bazı serverlarda o yok ama benim anlayamadığım niye böyle bi hata veriyo şimdide battlelog da Game disconnected: you were kicked by Punkbuster errors are beeing looked into right now. bu şekilde bi yazı yazıyo çevirdim ama birşeyde anlaşılmıyo çevirmede
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar bunun bi çözümü yokmudur ? Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player 'havess' (for 0 minutes) ... RESTRICTION: Service Communication Failure: PnkBstrB.exe driver failure (PnkBstrK.sys) ffab bu hatayı neden dolayı veriyo ?
Sosyal ağlarda paylaş

punkbuster ı kurdum sildim tekrar kurdum güncelledim sonra olmadı tekrar sildim antivirussuz guncelledim belki birşeyi virüs olarak algılayıp siliyordur diye ama yine olmadı şuanda punkbuster gereken serverlara giremiyorum Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player 'havess' (for 0 minutes) ... RESTRICTION: Service Communication Failure: PnkBstrB.exe driver failure (PnkBstrK.sys) ffab // bu hatayı veriyo bi çözüm yoluda bulamadım
Sosyal ağlarda paylaş

dışın dışın diye oynuyordum sonna oyun bozuldu ACİL ACİLLLL ÇABUKKK ALLAH RIZASOI IÇINNN DAHA ÇAPPUUKKK AÇİLLLL HELPPPP YARDIMMM LAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!

DH'ın barından kopup gelen 15lik ergen başlığı... hayır bide koskoca reklamlı neli DH dururken, bizim ufacık forumu nasıl buluyorlar onu çözemiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...