Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sahara Minecraft Sunucusu

Lord_Argos

Öne çıkan mesajlar

Valla server okadarda güzel sayılmaz yeni farkına vardım. Adam 5 aydır uğraşıyorum diyor bi bakıyoruz server bir anda gidiyor. Yarım saat sonra serverı açıyorum full envanter okadar işleyip yaptığım eşyalar gitmiş. Sırf o vahadan topladığım odunları falan satsam 1000 gold gelecek üstüne üstümde 300 gold nakit var. Adama eşyalarım gitti diyince parasını verdim diyor bakıyorum 150 gold çantamda var. Teamspeak'e girip bi bakıyım noluyor diye girincede bakıyorum alt şifreli kanala gitmişler oyundan yazıyorum ses yok. En sonunda messenger'dan yazıyorum bebemisin ne ağlıyorsun diyor. Bumu yani serverınız ? Boşver gitsin...
Sosyal ağlarda paylaş

Grimnax said:

ya serverdir bu sorunu vardir çözülür o dert degil. benim bu serverda oynamiycak olmamin tek sebebi çöle hapsedilmiş olmak :P inşallah tutar da mc komünü biraz daha genişler tr de heh

Ben bu serverla minecraft çizgisinin biraz dışına kayıp MMO havası yakalamaya çalıştım açık söyliyeyim. Elbette Builder'lık için en iyi Grim'in dediği gibi island temalı mapler ne de olsa herşey elinizin altında ama bir çölde öylemi. Ağaç bulduğunda sevinen insanlar var. Yakında büyük sahara ile ilgili bir video da eklemeyi düşünüyorum kısmetse.

Adventure kasarken :b
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/400138_156337957812827_154108091369147_249003_2039970967_n.jpg

Sosyal ağlarda paylaş

Pekala (: Capua şehrine yeni vali atadık malum paticikten aday çıkmayınca şuanda bir çocuk vali ve popülasyonu arttı. Capua'daki o kaotiklik eskisi kadar yok. Thalos her zaman ki gibi huzur dolu ama savaşlar yavaştan başlıyor.

Muhtemelen bugün 20 kişiyi görücek sunucu, aslında facebook grubunda rahat 50 kişilik başvuru var ama yaş sınırını fazla aşağı çekmek istemediğim için şimdilik yaşı büyük insanlara ağırlık verdim.
Sosyal ağlarda paylaş

yükledik te

Launcer'ı yönetici olarak çalıştırın.
Add new sekmesine tıklayın, %appdata%.minecraftbin dizinine gidin ve minecraft.jar dosyasını seçin.
Nickname yazıp Remember Me kutucuğunu işaretleyin. şunları nasıl yapacaz :)
bir ts3 ye gelem bari
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...