Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Turk dedigin ...

di

Öne çıkan mesajlar

saplashaman said:

mani said:

aşağılık kompleksi sahibidir.

bence o yahudiler ve ermeniler için daha geçerli bir kelime:) en azından soykırım hede hödö diyerek dünyaya acındırmıyoruz kendimizi

bizde de saçma bi özgüven var. daha kötü o. afrika ülkesinden hallice yaşayıp ingilterede yaşadığımız zannediyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

mani said:

aşağılık kompleksi sahibidir.

Hoca, şu laf o kadar anlamsız ki. Ne dilimden ne milletimden utanır / sıkılırım ama yurtdışında her ülkeden insanın olduğu bi ortamda, herkes kendi halinde bişeyler konuşurken, bağıra bağıra "yaaa sktiret amuğa goyim yeaa!" diye "anlaşan" iki eleman (baksan gayet normal eli yüzü düzgün de tipler) gördüm, direkt ordan uzaklaştım yani. Böyle insanların arasında olup da mensup olduğu milletin halinden / cehaletinden tiksinmeyen yoktur heralde.
Sosyal ağlarda paylaş

abi ingilterenin nesi özgüven abidesi merak ediyorum,at suratlı hatunlar ülkesi bildiğin,ayrıca özgüven dersen yine tarih sömürüsü yapıyorum bakın,çanakkale de,yemen de ne bileyim plevne müdafaasının bir eşi benzeri yoktur ingiliz tarihinde,lan amerika olmasaydı hitler sıçırtacaktı ingilizleri ahahahaha,bir kere süte çay katıyorlar arkadaş gözümde kafadan gitmeyeceğim ülkeler listesinde,almanya ve isviçre dahil etrafındaki ülkeleride gezdim ama hepsi toplaşıp türkiye ye geliyor,gerek tarihi,gerek turizm gerekse erkek potansiyeli dolayısıyla neyse uzun yazdım..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...