Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

karşı komşu tavlamaca

tarkandakiahtapot

Öne çıkan mesajlar

yok

demiş ya şıpsevdiyim diye, bide 3 senedir boş geçmemiş o yüzden bu senede 14 şubatı solo geçirmemek için kasıyo.

bu olayı kızlar bilmiyo tabi, sanıyolarki çocuk benim için yanıp tutuşuyo, aslında tutuştuğu şey 3cm çapında falan ötesi yok yani.
Sosyal ağlarda paylaş

neden, "biz genişiz", "biz değer veririz", "biz sevişmek için sevgili yapmayız", "biz severiz sevişme amacı gütmeyiz" falan gibi çıkarımlar çıkıyor bazılarınızın söylemlerinde.

her erkek sevişmek ister arkadaş. o yüzden, "3 cm çapında röröör" yazmanın bir esprisi yok, herkeste var o durum yani.

hadi şimdi çıkın "benim için seks ikinci plandır ve hayatımın her döneminde böyle olmuştur" diyin. buyrun
Sosyal ağlarda paylaş

tarkandakiahtapot said:

neden, "biz genişiz", "biz değer veririz", "biz sevişmek için sevgili yapmayız", "biz severiz sevişme amacı gütmeyiz" falan gibi çıkarımlar çıkıyor bazılarınızın söylemlerinde.

her erkek sevişmek ister arkadaş. o yüzden, "3 cm çapında röröör" yazmanın bir esprisi yok, herkeste var o durum yani.

hadi şimdi çıkın "benim için seks ikinci plandır ve hayatımın her döneminde böyle olmuştur" diyin. buyrun

genellemesiyle meydan okumasıyla her şeyiyle bir liseli postu olmuş
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...