Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[Paticik Radyo] 13/10/2004 yayını

arcane

Öne çıkan mesajlar

pad calismasi kaydetmek enteresan bir girisim zaten, daha dogrusu kaydedip bir de baskalarina radioda dinletmek enteresan. yani ne yorum bekliyorsun ki.

ha bu arada evet, aynen bunu diyorum evet. normal'i fazla hatta.

[Bu mesaj dom tarafından 13 Ekim 2004 23:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya abi oof of neyse ya. ped kaydettim bakalım nasıl oluyo diye, size dinnettim bakalım nasıl tepkiler gelecek diye. neyse ben devam ediyorum kimseyi mklemeden.[signature][hline]eger tek bir dilek dileme hakkım olsaydı, bu hakkımı kullanmamayı dilerdim...
Sosyal ağlarda paylaş

ladies and centülmaan, Sam Saminay has left da building.. 8-)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

rawhide çalmasan çok feci dalga geçecektim senle ama neyse artık.. :-p[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...