Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İnternet2

sldsnake

Öne çıkan mesajlar

hard disk nasıl tarih oluyor be? 1 dk'de 7 gb gönderecek altyapıyı devreye sokana kadar hard disk kapasiteleri 1 terabyte'ı aşar rahatlıkla. o bir tarafa veri denen hadiseyi nerede tutuyorsun? bilgisayarında durmadan başka bilgisayara nasıl aktarıyorsun?

internet 2 hadisesi yeni değil zaten de hard disk konusunu anlamadım..[hline]Agent Thompson: You!
Agent Smith: Yes, me.
[turns Thompson into another Smith]
Agent Smith: Me... me... me...
Agent Smith Clone: Me too.
Sosyal ağlarda paylaş

arcane yeterinden fazla vergi ödüyoruz diye bu işler böyle zaten.. :)

devletin kablo döşemesi olayları geçmişte kaldı, özel şirketler yapıyor olsa şu anda türkiye'de ben bodrum'da 31200 modemle sürünmek yerine adsl falan kullanıyor olurdum..[hline]Agent Thompson: You!
Agent Smith: Yes, me.
[turns Thompson into another Smith]
Agent Smith: Me... me... me...
Agent Smith Clone: Me too.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Daha ne ödiyecez zaten ota boka vergi koymasalar herkes vergisini öder.Adamlıyor hortumluyor o açığı kapatmak için bizim vergileri kullanıyorlar.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Cuce Berserker of mid/pry
Sosyal ağlarda paylaş

Kablo bağlandığı günün gecesi malum deprem oldu cezayirde. En bedbahtınız benim aslında. Kötü oldu çıkışların kopması ama düzelir yakında sadece bizi etkilemedi, yani sırf bizim yurtdışı çıkışlarımızı felç etseydi 4-5 ayda anca yapılırdı tek tesellim bazı ülkeleri de bizimki gibi etkilemesi.[hline]`eğer tanrı varsa, parmağını bile kıpırdatmadan tüm kötülüklere nasıl katlanıyor` stendhal
Sosyal ağlarda paylaş

ya arkadaslar biz bi abd degiliz ki 100 yerden degisik cikislar yapalim.

zamanla gelisen bir olay bu, su durumda da cikislarin buyuk cogunlugunun tek bir yerden geciyor olmasi normal.

yapabilecegimiz bir sey yok, sanssizlik iste.
abartilacak bir sey degil ki, olabilecek bi sey bu.

bence sovmeye bahane ariyosunuz biraz.[hline]W.A.N.D.E.R.E.R.: Wireless Artificial Neohuman Designed for Efficient Repair and Efficient Reasoning

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...