Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cudi'de çatışma

ovchinnikov

Öne çıkan mesajlar

"Tatar Ramazan" said:

Ya bi git birader, kimin fakeisin belli değil, senle mi uğraşacaz bi de.
Işığı gören geliyo yahu, artık kapansa şu account alımı böyle tiplere karşı.

Evet kimyasal olmadan yine yerin dibine saklanıp yırtar o şerefsiz terörist bozuntuları, o yüzden umarım ordumuz kimyasalı ağazlarına ağazlarına basar hepsini gebertir, oke hadi cya

Sosyal ağlarda paylaş

huseyinsevkitopuz said:

aslan bordo klavyeli.

of internetten hem şu konuları koşup hem de karşı çıkanlar olunca

borda klavyeli :P

triplerine bayılıyorum ya. he bordo klavyeliyiz biz, vurulmamak için üstüne adam gibi üniforma almayan, savaş kurallarıyla alakası olmayan o adamlar da gerilla. he. ok.kib. bye.
Sosyal ağlarda paylaş

Myshkin said:

huseyinsevkitopuz said:

aslan bordo klavyeli.

of internetten hem şu konuları koşup hem de karşı çıkanlar olunca

borda klavyeli :P

triplerine bayılıyorum ya. he bordo klavyeliyiz biz, vurulmamak için üstüne adam gibi üniforma almayan, savaş kurallarıyla alakası olmayan o adamlar da gerilla. he. ok.kib. bye.

yukarda bahsedilen haberde "gerilla" iye geciyor diye haberi konuşurken "gerilla" kelimesini kullanmak beni pkk üyesi yapmıyor,degilim zaten,pkk bence bir terör örgütüdür ve yaptıgı her şey cinayettir,insanlık dışıdır,ama bu bizim hükümetimizi pırlanta yapmıyor,anladın mı ?
Sosyal ağlarda paylaş

girdim şuraya bu savaş sadece olayları körükleyecek yazmaya,34 senedir bitmeyen terör yine bitmeyecek,5 sene önce de basılan karakol haberlerinden sonra mehmetcik icin oturup agladık,10 sene önce de,15 sene önce de,cok bombaladık cudi dagını,hepsinde ölsün gebersinler diye sevindik,ama duraklamadan sonra hep yine azıttı terör,şuraya bu işin silahla bomba ile bitmeyecegini yazmaya geldim,pkk sempatizanı olduk.

neyse tatar steam de cod indirim varmış gir al 2 adam vurur rahatlarsın.milliyetci ateşini alır aslanım.
Sosyal ağlarda paylaş

4Ever said:

hedehodohop said:

İki taraftanda büyük kayıplar varmış.Bakalım nasıl olucak

2 taraf ne ya, başlarım onları kayıplarına tek kayıp var, oda mehmetçik diğerlerinin bir önemi yok.

inş. en az kayıpla kapatır tsk operasyonu o ayrı

ama ben sana bir şey sorcam,burda adam tsk ve pkk dan da bir çok kişinin öldügü belirtmek için

İki taraftanda büyük kayıplar varmış

cümlesini kullanmış,evet umarız tsk nın cok az kaybı olur bu operasyonda,ölenlerin hepsi pkk lı olur.

fakat bu adam senin dedigin gibi onlar böcek vs. onların kayıpları kayıp olmadıgından ötürü

"tsk da büyük kayıplar varmış"

yazmış olsa,biz ölen insanların sadece mehmetcik olacagını anlayacaktık

bu yüzden ona,tsk dan da pkk dan da ölen cok insan oldugunu ifade etmek icin

İki taraftanda büyük kayıplar varmış

demesinden ötürü kızanamyız,pkk sempatizanı diyemeyiz degil mi ?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...