Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Örümcek Adam 1 sıçradı, 2 sıçradı , 3. sünde pörtleyecek

screamer

Öne çıkan mesajlar

ya birleşme konusunda bende olumsuz düşünüyorum mesela x-men alakasız kaldı spidey ile daredevilında bir alakası yok ama 3 te bırakmaları iyi olur çünkü vıcığı çıkmamış olacak spideynin[signature][hline]Uzaklardan bir yerlerden bir çığlık duyarsanız bilin ki o çığlık ümidini yitirmiş birinin çığlığıdır o yüzden siz siz olun ümidinizi kaybetmeyin
Sosyal ağlarda paylaş

Green Goblin tekrar çıkıcak bi kere 3. filmde o kesin gibi bişey zaten sanırsam[signature][hline]Xaenin d-r-a-c-o-n-i-a-c

CoH : Cursus Novatron
Xaenin Aurion
Alexi_Septimus, 30 Eylül 2004 17:10 tarihinde demiş ki:
O kadın öksürdüğünde portal açılıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
karpuz, 12 Ekim 2004 21:22 tarihinde demiş ki:
Dizi değil ki bu? Film. Bu yüzden 3. de bitirmeleri gayet doğal ve anlamlı geldi bana. Cıvığını çıkarıp 15e kadar uzatacak halleri yok ki...
,para kazanacaklarina inansalar 150 ye bile uzatirlar[signature][hline]benimde mi düşüncelerim olacakti ,
bende mi böyle uykusuz kalacaktim ?
sessiz sedasız mı olacaktım boyle ...(Orhan Veli)
Sosyal ağlarda paylaş

ben venom gormek istiyorum yaw. peter parker gibi gozluklu sunepeyi ne izleyecem ben spidy izlemek istiyorum. 2. film cok iyiydi ve yeterince para kazanıldı. 3. bi tutsun bakalım devamı geliyo mu gelmiyo mu gorursunuz.[signature][hline]eger tek bir dilek dileme hakkım olsaydı, bu hakkımı kullanmamayı dilerdim...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
zgrw, 13 Ekim 2004 16:29 tarihinde demiş ki:
venom biraz zor bi ihtimal ama kingpin çıksa tam yerinde olur bence . goblini falan himayesine alsa vs vs

Kingpin çıkamaz çünkü K.ngpin in yayınhaklarını DareDevil i yapan amcalar aldı benzer bir sonuç çıkartırsak Daredevil da da Green Goblin i göremeyeceğiz gibin.[signature][hline]Lil'Alur for Shar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...