Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Forumda her meslek var. Lazer epilasyoncu yok.

barnacle

Öne çıkan mesajlar

Seele said:

benim bir bayan arkadasim var. yapacak bana. 1200euro istiyor gögüs kismi icin.

direk polise ihbar et dolandırıcılıktan.ne fiyat geçirmiş belli değil

hani tam bir normalde 100 ama sen arkadaşımsın sana 300 mantıgı yapmış sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

Seele said:

benim bir bayan arkadasim var. yapacak bana. 1200euro istiyor gögüs kismi icin.

direk polise ihbar et dolandırıcılıktan.ne fiyat geçirmiş belli değil

hani tam bir normalde 100 ama sen arkadaşımsın sana 300 mantıgı yapmış sdf

ama garanti veriyor kiz bir daha kil görmezsin dedi taksit secenegi felan var. ayrica popo ve apis arasi icinde fiyat verdi. oralari elletmen diyince. omuzunun üstünde bir bakis atip tipik türk erkegi dedi. türkiyde fiyatlar nasil gögüs icin garantisi var mi? makineleri iyimi?
Sosyal ağlarda paylaş

Bacaklarım bitti. 3-5 tek tük kalan ince tüyü saymazsak hiç bir sorun yok. Koltukaltı ve göğüste bitmek üzre onlardada sorun yok. 2-3 seansa giripte kızarıklıklar geçmiyor diye bırakıp lazere laf atmayı anlamsız buluyorum çünkü bazısının geçmesi 7 ayı bile buluyor neticede geçiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

küheylan said:

Lord_Argos

Ahaha olm bu doğru annem estetisyenlik öğretmeni lazer hocası olmasada bir sürü tanıdığı lazer epilyasyon merkezi var çoğuda öğrencisi.

Mathias said:

Alexandrite rulz arkadaşlar. Uzman doktorlu seans önerilir. IPL, elektroliz olayları falan ağır yalan kaçar.

ÇOk koyu ise teniniz ağzınıza edilerek ND-Yag lazer tercih edilebilir. İz bırakabiliyor bu ama.

Alexandrite 3 seans yaptırdım pek iyi sonuçlar almadım, bıraktım bir müddet sonra tekrar çıkıyor. Yaptırıcaksanız bu zamanda yaptırın güneş görürse leke kalabiliyormuş. Yeni bir tür lazer makinası var birkaç aya oraya gidicem sonucu yazarım.. (:
Sosyal ağlarda paylaş

Abi yeni tür Diode lazer. Alex-ND-Yag arası. Derine inmede sorun var diyorlar.

Alex ben 2 senedir kullanıyorum. Artık 6 ayda bir gidiyorum. Omuz/Sırt idi. Hem çok azaldı + inceldi. Özellikle ense için gidiyorum zaten. 4 ay falan temiz geziyorsun çok rahat, çıktığında da belli olmuyor. Eskiden kazak vardı yoksa arkalı önlü bende. Artık önde var sadece xD

Toplamda 2 senede 12 seans falan gittim sanırım. ( Kontrol seanslarını saymıyorum )
Sosyal ağlarda paylaş

Mathias said:

Abi yeni tür Diode lazer. Alex-ND-Yag arası. Derine inmede sorun var diyorlar.

Alex ben 2 senedir kullanıyorum. Artık 6 ayda bir gidiyorum. Omuz/Sırt idi. Hem çok azaldı + inceldi. Özellikle ense için gidiyorum zaten. 4 ay falan temiz geziyorsun çok rahat, çıktığında da belli olmuyor. Eskiden kazak vardı yoksa arkalı önlü bende. Artık önde var sadece xD

Toplamda 2 senede 12 seans falan gittim sanırım. ( Kontrol seanslarını saymıyorum )

12 seans çok değil mi ya.gerçi belli bi seanstan sonrası 3-5 tüy için gitmeye inmiştir
Sosyal ağlarda paylaş

Alexandrite laser kaliteliymiş. En basarili sonuclar acik ten rengine sahip kalın koyu renk kıllarda oluyormus. Görünmesi gerekiyor yani ten rengine yakın oldugu zaten aletin kılları görmesi sıkıntı oluyormus. Tüm vücut paket almak çok çok daha mantıklı. Bölgesel yaptırınca seans basina baya para gidiyor. Hem bir süre sonra tekrar cikacaklar falan tekrar para bayilacaksın o daha masraflı. En iyisi tüm vücut bir fiyata anlasmak. Yaptirmadan birkaç hafta öncede jiletle alınırsa zayıf bölgeler biraz daha belirginleşebilir.
Genital bölge falan bırakmayın patch gibi kalır komik oluyo oyle
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...