Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

minibüsler kalkıyor

codename_curse

Öne çıkan mesajlar

Bullbird said:

minibüs kalkmasın ya
otobüslerde durakta inme olayı var
minibüste yok o olay istediğin yerde inme şansın var

içindeyken güzel, dışındayken rezalet. minibüsü sadece 2 yerde kullanıyorum. incirli'den haznedara evime geçerken ki çalışlar caddesini kullanır minibüs, bir de incirliden bakırköye geçerken ki onda da incirli caddesini kullanır. ne tesadüftür ki 2 cadde de hayvan gibi kalabalık olur. sırf o yavşak şöförlerin yolcu alıcam diye 20'nin üstünde gitmemesi ve sağa bile çekme nezaketini göstermeden salak salak yerlerde yolcu indirmesinden dolayı.

her ne kadar kolaylık da olsa hayatımdan çıkarabileceğim bir lüks. cehenneme kadar yolları var. gg bb.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

ha bak ona da ayrı uyuzum. sırf bu yüzden kısa yollarda bile otobüs kullanır oldum. müzik dinliyorum, arkadan biri dürtüyo. be gavur kulağımda kulaklık var DO NOT DISTURB demek o anla lan şunu.

minibüse binmek, bildiğin geçici sosyal sorumluluk edinmek demek.

postunu en samimi duygularımla likelıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

Bullbird said:

minibüs kalkmasın ya
otobüslerde durakta inme olayı var
minibüste yok o olay istediğin yerde inme şansın var

içindeyken güzel, dışındayken rezalet. minibüsü sadece 2 yerde kullanıyorum. incirli'den haznedara evime geçerken ki çalışlar caddesini kullanır minibüs, bir de incirliden bakırköye geçerken ki onda da incirli caddesini kullanır. ne tesadüftür ki 2 cadde de hayvan gibi kalabalık olur. sırf o yavşak şöförlerin yolcu alıcam diye 20'nin üstünde gitmemesi ve sağa bile çekme nezaketini göstermeden salak salak yerlerde yolcu indirmesinden dolayı.

her ne kadar kolaylık da olsa hayatımdan çıkarabileceğim bir lüks. cehenneme kadar yolları var. gg bb.

ya bi de şimdi şu led aydınlatma falan yapmalar çıktı piyasaya yazık resmen ya ışıklı janjanlı minibüse binmem ben sdf
bazı uzun yolculuklarda hesaplı çıkıyosun minibüsle
ama öğrenci kartın varsa otobüs her türlü
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

Diğer yerleri bilmemde Bakırköy'ün trafiğinin kilitlenmesinin tek sebebi minibüsler
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

Bullbird said:
ya bi de şimdi şu led aydınlatma falan yapmalar çıktı piyasaya yazık resmen ya ışıklı janjanlı minibüse binmem ben sdf

karhane gibi lol eskiden beri var mor-pembe ışıklı minibüsler

yaygın değildi işte eskiden

şimdi her minibüste var nerdeyse
Sosyal ağlarda paylaş

Super karar, kalksin minibusler, bu gune kadar yarattiklari trafik teroru ve gurultu kirligigi yeter.

Yerine de halk otobusu filan koymasinlar, normal otobus yada metro konulsun. Uc kurus kar yapicam diye adamlar her durakta 1-2dk fazladan bekliyor, gel abi gel abi modunda geziyor.
Sosyal ağlarda paylaş

halk otobüsü minibüsten iyidir
en azından korna çalmıyorlar. muavinin kalkmasıyla da daha kullanılabilir bir taşıt oldu.ayrıca yavşak minibüs şöförü gibi yavaş da kullanmıyorlar. otobüslerle çok daha çabuk varıyorum gideceğim yere.
ha metro yaparlarsa ayrı :D
ne hallere düştük halk otobüsü tercih eder hale geldik
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...