Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kitap Bulma

xieon

Öne çıkan mesajlar

http://www.nadirkitap.com/spor-basini-ve-basinda-spor-1985-yili-7-seminer-tutanaklari-kitap1307967.html

Bu kitabı arıyorum fakat eski ve pek bulunmayan kitap. 1-2 gün içinde elime geçirebilirsem çok iyi olacağından İstanbul içinden almam gerekiyor. Nerelere bakabilirim tavsiyeleriniz nelerdir?
Sosyal ağlarda paylaş

Belki kargo süresi kaynaklı bir sıkıntı vardır?

Lise yıllarındayken bir arkadaşım teyzesinin yıllardır aradığı bir kitabı (Mısırlı Sinuhe miydi neydi adı) Kadıköy'deki sahaflarda bulmuştu. Kendim hiç gidip görmedim ama yıllardır Beyazıt taraflarında da bir sahaf bolluğundan bahsedilir. İstersen oralardan başla?
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:

Ben mi yanlış anladım bilmiyorum ama bulmuşsun kitabı o sitede sanki Direk satın ala tıklaman yeterli değil mi?

Dediğim gibi 1 maks 2 gün içerisinde elimde olması lazımdı o yüzden demiştim.

Aket-Atum said:

Belki kargo süresi kaynaklı bir sıkıntı vardır?

Lise yıllarındayken bir arkadaşım teyzesinin yıllardır aradığı bir kitabı (Mısırlı Sinuhe miydi neydi adı) Kadıköy'deki sahaflarda bulmuştu. Kendim hiç gidip görmedim ama yıllardır Beyazıt taraflarında da bir sahaf bolluğundan bahsedilir. İstersen oralardan başla?

Senin bilgin doğrultusunda biraz daha detaylı araştırınca akmarda bir sahafda buldum

Umduğumdan çabuk oldu yardımlarınız için teşekkür ederim
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...