Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GSL Ocak

Uliking

Öne çıkan mesajlar

_Spartacus_ said:

Tutamazdı. Dropta 20 civarı marine marauder vardı. Karşıda 7-8 broodlord + infestor varken 20 tane marine marauder'ın etkisi 0 olur. Tam tersi o dropla çok büyük hasar verdi. O dropu yapmasa yakın bile olmayacaktı.

Orada yeterli sayıda viking yoktu bile zaten ki corrupter'ları adam akıllı kullanamadı bile.Zaten main ile uğraşacağım diye o saldırıya focuslanamadı iki oyuncuda biri pf'e snipe'lamış bl'ları diğeri hive'a snipe'lamış dropu DRG ne corrupter'larına baktı ne de Guhimo yetersiz viking sayısına.Ki maindeki bir kaç marine'ini alttaki infestor'lara snipe'lasa o vikingleri öyle kaybetmez ve tankları unsiege etmesine gerek kalmadan arkadan gelen orduyu tutabilirdi.
Sosyal ağlarda paylaş

BL varken drop yaparsın; çünkü marineler ana savaşta 0'a yakın iş yapar eğer infestorları EMP'leyecek ghostların yoksa. Bunu her master seviyesindeki Terran bilir. O dropu yapması hiçbir şekilde diğer savaşı etkilemedi. O dropu yapmasaydı Zergün onlarca ling baneling ve roachunun o dropu durdurmak yerine PF'in oradaki savaşa ekleneceğini de unutma.
Sosyal ağlarda paylaş

Tamam işte ben de onu vurgulamaya çalışıyorum.Drop'u yaptığında bir çok ling roach orada idi yani pf'in orada saece 2-3 infestor bl ve corrupter'lar vardı.DRG drop'u tutacağım derken bl'ları pf'e snipe'ladığında main'deki ordusu ile pusha çıksa alabilirdi.Çünkü aşağıda tutacak bir şey yoktu unutma ki droptan sonra arkadaki ordu geldi ve banelerle kafa attı.
Sosyal ağlarda paylaş

ya sanki böle cok sahane maclar cıkması gerekiyomus gibi geliyo geniustan ama böel bi garip yapıyo, hiç ısınamıyorum admaın oyununa böle bi sevimsiz oynuyo.

ne bileyim bir hero bir white-ra oynadığında bildiğin hemşerim sendemi bizim kabiledensin diye sormak istiyorum zealotlarına.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...