Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

namaz kılmak putperestlik mi?

Saeros

Öne çıkan mesajlar

islam dünyası bu soruyla çalkalanıyor

prof. dr. şemsi nabız'ın konuşması olay yarattı.

özel bir üniversitede yaptığı konuşma sırasında namaz kılmayı putperestlik inancıyla benzeştirince olay çıktı.

kendisiyle tartışan öğrencilere uzun uzun açıklamalar yapan nabız, düzenlediği basın toplantısında kendisine yöneltilen aynı şekildeki soruya "yani öyle bişey bence" diye yanıt verdi.

bu adam nasıl profesör?

diplomasını göstermesini isteyen bir gazeteciye bir seri dua okuyan nabız'ın, aslında hiç dua bilmediği allümallü bir şeyler uydurduğu ortaya çıktı. arapça bilip bilmediğiyle ilgili yöneltilen soruya "yani kendimi ifade edebilecek kadar" diyen nabız, kendisini parmakla gösterip gülen bir gazeteciye göz dağı verdi.

senin altına sıçarım

sinirlenen nabız, kendisini parmakla gösterip gülen gazeteciye "senin altına sıçarım" dedi ve ekledi "ya da belki sonra."

ya da belki sonra

bunu geçtik,

ben mesihim

"ben mesihim" diyerek salonu terkeden nabız, takma sakalını düşürünce olaylar büyüdü.

sakal keçi kılından mı?

evet öyleymiş

olaylar

evet olaylar büyüdü. önünü alamadık yani büyüdü büyüdü büyüdü, artık büyümez dedik gene büyüdü, çok büyüdü

basına saldırı

tutuklanarak idris cezaevine yollanan nabız, zafer işareti yaparak kameralara poz verdi. "yok ben japonlardan öğrendim" diyerek kendini savunan nabız, geçerken bizim yan binada çalışan muhabir arkadaşın omzuna vurdu ve ekledi "adettendir olm şans getirir"

bu ne laubalilik?

omzu mosmor olan muhabir arkadaşımız "bu ne laubalilik? eskiden bu memlekette saygı vardı" dedi.

lasonil var mı?

varmış, arkadaşın omzuna sürdük morluğu alır. herif 60 yaşında heriften dayak yedi la çok güldük.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...