Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Atatürk ayakkabı markası oluyor!

Tatar Ramazan

Öne çıkan mesajlar

balon said:

Ardeth said:

bence başarısız bir girişim. atatürkçüler sevdiği için almaz aşırı islamcılar sevmedikleri için almaz, normal islamcılar da sokakta dayak yememek için almaz

anca belki cumhuriyet mitingine giden tiki nasyonalist kızlar ve oğlanlar alır

Ben başarılıysa alırım. Kafasızın biri de tuvalet kağıdı falan yaparız biz de demiş. Öncelikle çöpten beynine bir beyin nakli yaptırabiliriz, organ naklinin hızlılıkla gerçekleşmesi için bir uçağı ben ayarlarım.

valla bu ülkede Atatürkü ayağına mı giyiyosun diye dalacak insan çok ben söyleyeyim sana.
Sosyal ağlarda paylaş

SeaGle said:

Ahahah kaddafiden beter olur onu giyen adam bu ülkede onu söyliyim. Parçasını bulamazlar.

Memlekette Atatürk'e puta tapar gibi tapan adam dolu. Memleketi geçtim forumda bile en az 10 tane çıkar tahminim.

Hiç gerek yok öyle atraksiyonlara. Kimseye malzeme olmaya değmez.

O tapanlardan biri benim haberin olsun...
Sosyal ağlarda paylaş

Haklisin. Sakirt olacakti o.

Ataturk imzasi olayi insanlarin bir nevi tepkisi olarak basladi, oyle de devam ediyor. Ataturk markali ayakkabinin boyle bir olayi yok. Tam aksina bir nevi hakaret gibi duruyor. Iyi niyetli olduguna inanmiyorum.

Hani bunun boyle oldugunu gayet iyi biliyorsunuz ama isinize mi gelmiyor da boyle sacma bir tarafa cekiyorsunuz bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

haklısınız da,
birisi böyle bir hareket yapıosa yani ne bileyim gidip gandhi diye bi ayakkabı falan çıkarıosa ben bunda art niyet ararım.
Ha bedava reklam kampanyası gözüyle bakıcaklardır,
bazıları "ahaha ayagımın altında" diyebilir
bazılarıda "ahahah nasıl avrupalıların kıcına tekmeyı bastı bak tam olmus ayakkabı" diyebilir.

Ama şu vardır, kendisini geçtim; Atatürk sadece Mustafa Kemal Atatürk'e yönelik kullanılamaz. Bu soyad ona TBMM'ce verilen bir soyaddır.
Yani, aslında aynı zamanda birleşik isim Atatürk. Direk bize referans var.

ha umrumda mı? deil heh.
Sosyal ağlarda paylaş

İsteyen vücudunun istediği yerine Atatürk dövmesi yaptırsın da bunlar biraz afyon görevi görüyor insanlarda malesef. Göğsüne Atatürk dövmesi yaptıran adam ülkeyi kurtarmaya bir katkısı olduğunu düşünüp ondan mutlu ve huzurlu evine, yaratıcılık ve üreticilikten yoksun hayatına geri dönüyor üstelik kendini bilgi, kültür vb gibi şeylerle de donatmaya gerek duymuyor ( inecek o haçlı bayrağı kalenin üstünden diye bağıran güruhla denk bir güruh).
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Haklisin. Sakirt olacakti o.

Ataturk imzasi olayi insanlarin bir nevi tepkisi olarak basladi, oyle de devam ediyor. Ataturk markali ayakkabinin boyle bir olayi yok. Tam aksina bir nevi hakaret gibi duruyor. Iyi niyetli olduguna inanmiyorum.

Hani bunun boyle oldugunu gayet iyi biliyorsunuz ama isinize mi gelmiyor da boyle sacma bir tarafa cekiyorsunuz bilmiyorum.

sakirt huntermissin adeta, anında yerimi tespit edip yakaladın beni. değisik insan prototipleri ya, bayılıyorum. farklı düşünmeyi suç sayan, etrafta sürekli düşman arayan, kufrettigin sakirtlerin " biz olmazsak etrafta, ortalık bunun gibi insanlarla dolar " diye kucuk sakirtleri korkuttuğu tiplere benziyorsun eheh. ben Mustafa Kemal Atatürk e ait şeylerin şu şekilde kitsch olarak ifade edilmesine karşıyım, işte o üyeler :

Sosyal ağlarda paylaş

Senin nasil hosuna gitmeyen seye karsi olma ozgurlun var ise, insanlarin da sevdikleri seyleri bu sekilde empoze etme haklari var.

Yapan kisinin ne kafada oldugu cok onemli degil esasen. Boyle bir tepki olusmus ve kendince destek vermis. Ya da sadece sevdiginden yaptirmis farketmiyor.

Neyse, siz ayakkabi ile imzanin farkini idrak ettiginizde devam edelim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...