Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kim jong gg

Supradyn

Öne çıkan mesajlar

Ne saygısız bir millet olduk, ne saygısız bir gençlik yetiştirdik? meydanlar dolusu insanlar ağlıyor, tv kanalları psikolog çıkartıp bunun ne manyakça bir psikoloji olduğunu anlatma yarışındalar. Çünkü kapitalist sistemde Maykıl Ceksın öldüğünde yüzbinlerin mateme bürünmesi normaldir ama kapitalist sistem dışı bir adamın kendi milletince sevilip sayılması manyakça davranıştır. Yersek tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

Sotto said:

Abi kusura bakmayın da, diktatörün arkasından kendi çocuğun ölmüş gibi ağlamak komik ne derseniz deyin. Gülmedim, ama abartı, abartıyı da sevmem. Köydeki kadının çocuğuna ağlamasıyla bunu bir tutuyorsan pekaziz, ona birşey diyemem. Bence baya baya alakasız çünkü...

atatürk de dünyada yaşayan çoğuna göre diktatör diye anılıyor ama arkasından bütün memleket ve fazlası ağladı

önyargılardan sıyrılın bence
Sosyal ağlarda paylaş

qlrblrq said:

Madem bu kadar hümanistsiniz Kaddafi'ye hatta ve hatta Hitler'e de ağlayaydınız?

evet itin dötüne girdiğine göre problem sende sanırım

edik: hitler'i kategori dışına aldım, malum öyle biri daha çıkmadı çıkamaz- adam kendi kategori dışı- kıyaslama bile yapamazsın
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Tam olarak şöyle mi tepinmemiz gerekiyor pekaziz?

http://www.youtube.com/watch?v=pSWN6Qj98Iw

ZAHAHAHAHA

http://www.youtube.com/watch?v=J5556FD9njA

ilkokul, ortaokul versiyonları fln da dolu bunların. atam sen kalk da ben yatam fln. çoğenteresan bi ülkeyiz cidden, kendi halimize bakmadan başkalarına bok atmayı çoğiyi biliyoruz.

Ha bir de; önceki sayfalarda demokrağsi demokrağsi diye tepinilmiş. Allah hepimize Amerikan demokrasisini nasib eder inşaallah.
Sosyal ağlarda paylaş

cetintas said:

Ne saygısız bir millet olduk, ne saygısız bir gençlik yetiştirdik? meydanlar dolusu insanlar ağlıyor, tv kanalları psikolog çıkartıp bunun ne manyakça bir psikoloji olduğunu anlatma yarışındalar. Çünkü kapitalist sistemde Maykıl Ceksın öldüğünde yüzbinlerin mateme bürünmesi normaldir ama kapitalist sistem dışı bir adamın kendi milletince sevilip sayılması manyakça davranıştır. Yersek tabi.

Halki acliktan surunurken batiya el hariketi cekmek icin dunyanin en gereksiz otelini insaa etmeye calisan, komunist bir ulke ve kendi ideolojisi juche yani kendi kendine yetebilme iken dunyanin en pahalli kanyagina senede 2 milyon dolar odeye, ozel yaptirdigi trenlere helikopter ile kalamar ve istakoz servisi yaptiran kim reisin bu flamboyant hayat stilini cok sevmis koreliler
Sosyal ağlarda paylaş

calimero...Boşuna almamışsın sen bu takma ismi.
Atatürk öldüğü zaman milyonların günlerce ağlamasından rahatsız olan güruh hep olacaktır. Zaten aynı güruhun bu Koreli devlet başkanının ölümü karşısında halkının gösterdiği tepkiden rahatsız olması da anlamlı. Öyle ya, ideolojiler çağı geride kaldı. Ne manyakça durum lan bu?! Değil mi ya?!

Adamın ölümünden önce tıpkı Saddam'a, Kaddafi'ye, halen Castro'ya, Chavez'e yapıldığı gibi aşağılamaların bini bir paraydı. Lan şimdi birileri fırlayıp beni bu adamların hepsini seven bir adammışım gibi algılamasın, yok öyle şey, tabii ki içlerinde saygı duyduğum liderler var, o ayrı. Ama söylemek istediğim sistemi yönetenlerin ve yönlendirenlerin kamuoyunu nasıl da başarı ile oluşturdukları. Yahu bari ölüsüne saygı gösterin. Yok adam aslında 1.55 m boyundaymış da topuklu ayakkabı ile gezermiş, yok 1 kez evlenmiş ama en az 3 kadınla birlikte olduğu biliniyormuş(çetele tutan kim?), en çok sevdiği film Rambo'ymuş, vs de vs...

Heee...Bu küçük kızcağızın ağlaması ap ayrı bir tartışma konusu. Yine de içinde bulunduğumuz ortamda binlerce rahatsız edici görüntüyle karşılaştırdığımda beni en az rahatsız eden görüntülerden birisi herhalde bu küçük kızın "Atatürk öldü biliyor musun?" diye ağlamasıdır.

Ne kapitalizmmiş be?!?!
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

cetintas said:

Halki acliktan surunurken batiya el hariketi cekmek icin dunyanin en gereksiz otelini insaa etmeye calisan, komunist bir ulke ve kendi ideolojisi juche yani kendi kendine yetebilme iken dunyanin en pahalli kanyagina senede 2 milyon dolar odeye, ozel yaptirdigi trenlere helikopter ile kalamar ve istakoz servisi yaptiran kim reisin bu flamboyant hayat stilini cok sevmis koreliler

Nereden biliyorsun bu yazılan çizilenin doğru olduğuna?

De ki doğru bu yazılan çizilen. Ama hiçbir gücün meydanlar dolusu insanı zorla hüngür hüngür ağlatamayacağını da bu yazılan çizilenlerin sahibi eşşşekler gibi bilirler,biliyorlar.

O yüzden yazarlar Kim reisin milyon Dolarları nasıl har vurup harman savurduğunu.

Mantık basit: Bu kadar kapalı bir toplumun, devletin 1 numaralı adamı ile ilgili bu kadar <> kim toplayabilir? Gizli servisler...Peki gizli servisler bu haberleri neden SİENEN'e, ENBİSİ'ye servis ederler de Cey Leno şovlar, Konın şovlar maşşak geçer bu adamla, diğerleri ile?
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.youtube.com/watch?v=Sl532JJD2tc&feature=fvwp&NR=1

hitler o kadar iyi bir liderdiki SS generalleri pesinden toplu intehar etti, halki yikildi demek gibi bisi olmus su adsfdsfa

benim anlamadigim kuzey kore devlet televizyonu TR de yayin yapmiyor, burdakilerin peynini yikamayi nasil becerdi dicektim sonra kafama dank etti

http://i56.tinypic.com/f0dx7d.jpg

hersey bilim icin!
Sosyal ağlarda paylaş

awww maan :/

bence insanlar oğlu başa geçeceği için üzülüyordur. biz de üzülmeliyiz burdan heral tiribünden takip ediyorum dünyanın hali hal değil sdf rusya, iran, amerika, çin ve şimdi kuzey kore bu çemberden bir savaş çıkar 10 sene sonra değilse 20 sene sonra, hepimiz de hayatta olacağız yani
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...