Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

10 Ekim Pazar 20:00 - ATV'de Jet li ile The One

Sam

Öne çıkan mesajlar

said:
Popeye, 10 Ekim 2004 16:34 tarihinde demiş ki:
iyi size bir kıllıkta ben yapayım
20:00da trt 1 - mumya 2 var eheh

lol bu akşam showdown yapmış adamlar belli ki.. :-p onu iki kere izlemiş olmasaydım zorda kalacaktım..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
lord_elvyn, 10 Ekim 2004 18:50 tarihinde demiş ki:
abi 60 saniye hangi kanadal kacta soylesenize!

bugün 20 de die biliom

ayrıca mumya 2 yide çok izledim 60 saniyeyide mumya 3 tü gali,ba 60 saniye repliklerini ezberledim demiştim :-)

X-files in filmide çok güzel:)[signature][hline]Prima, Quae vitam dedit,hora carpsit

Nascantes morimur,finisque ab orgine

İnşallah bende yardım severlerin melek kanatlarından alıcam inşallah inşallah inşallah...:-)
Sosyal ağlarda paylaş

valla bu kadar kötü kötü denecek bir film değilmiş, orta karar aksiyon işte ama özel efektleri daha iyi. hatta bence mesela matrix revolutions'dan daha iyi bir filmdi.. :)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Popeye, 10 Ekim 2004 16:34 tarihinde demiş ki:
iyi size bir kıllıkta ben yapayım
20:00da trt 1 - mumya 2 var eheh

ilginç ya
ben pazar diye görmüştüm kusura bakmayın :) bu akşammış[signature][hline]Don't be afraid of the dark! Be afraid of what it hides!

neter, 07 Eylül 2004 23:08 tarihinde demiş ki:
dur gidip soyuniim o zaman
Sosyal ağlarda paylaş

pope senin gördüğünü ben de gördüm.. (korku filmi repliği gibi oldu :-p )

daha da komiği dün gece bu akşam trt 1'de val kilmer'lı the saint'in oynayacağını gördüm, yani mami ritörns gene yok.. film bu gidişle mumya firarda'ya dönüşecek.. :horace:[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

lol sam cidden bu akşamda yok mu ?

öeh be ya bu adamlar bizimle dalga geçiyor yada ayın kaçı olduguna degil hangi gün olduguna bakıyoruz :)[signature][hline]Don't be afraid of the dark! Be afraid of what it hides!

neter, 07 Eylül 2004 23:08 tarihinde demiş ki:
dur gidip soyuniim o zaman
Sosyal ağlarda paylaş

aha ben de gördüm onu
hatta dün trt yi açtım dedim ya bugün güzel film vardı burada niye vermiyor falan dedim
2. dünya savaşı filmi gibi bişiy vardı, o da güzeldi de sanki başka bişey göstericeklerdi
dün baya bi düşündüm, mumya yı hatırlayamadım hep dedim bi film vardı bugün, eminim falan..
yemiş bizi trt :)[signature][hline]It outnumbers you one to many.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
thasaad, 11 Ekim 2004 13:10 tarihinde demiş ki:
bence gayet iidi filmin en süper noktası ise müzikleri

filmi seyretmedim ama reklamında matrix reloaded in muzigi calıyordu :)[signature][hline] Ever felt away with me
Just once that all I need
Entwined in finding you one day
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...