Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

10 Ekim Pazar 20:00 - ATV'de Jet li ile The One

Sam

Öne çıkan mesajlar

ilk geldiğim günlerde başlık açmışım.. :)

süper bişi değildir belki, ben de izleyemedim halen ancak vurdu kırdısı süper benim gördüğüm kadarıyla.. özetle, azılı suçlu jet li paralel evrenlerdeki kopyalarını haklayıp tek olmak amacındayken bizim evrenimizde azılı aynasız jet li ile karşılaşır.. 8-)

ekleme: lol fakat başlığı yanlış atmışım, 10 ekim pazar olacaktı, yetkili birisi değiştirebilirse sevinirim.. :)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.

[Bu mesaj Sam tarafından 09 Ekim 2004 20:21 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

jet li'yi beğendiğimden çekmedi film ilgimi, konusunda ve fragmanından çekti ki senin gibi temel yapıtaşı organik hücreler yerine önyargılar olan bir insanın anlamasını beklemiyorum tabii.. :horace:[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

ya şu anda yok zamanı mı şaşırdım dedim alla

Edit: yeni farkettim başlığı yanlış yazdığını oke :9

[signature][hline]Prima, Quae vitam dedit,hora carpsit

Nascantes morimur,finisque ab orgine

İnşallah bende yardım severlerin melek kanatlarından alıcam inşallah inşallah inşallah...:)

[Bu mesaj YSidiousY tarafından 09 Ekim 2004 20:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bödööffff efektiyle seni ilk mesajın edit kısmına havale ediyorum.. :-p[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

patlamanın sıfır noktasında sen duruyordun, bilmem artık sen mi patladın ben mi.. :-p[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

ya film pazar günü 21.30 a alınmış galiba doğru mu ben mi yanlış biliyorum bakalım 60 saniyeyi mi izlicez teki mi[signature][hline]Uzaklardan bir yerlerden bir çığlık duyarsanız bilin ki o çığlık ümidini yitirmiş birinin çığlığıdır o yüzden siz siz olun ümidinizi kaybetmeyin
Sosyal ağlarda paylaş

said:
theKingpin, 09 Ekim 2004 22:37 tarihinde demiş ki:
benim bildiğim jet li ye seraphim i oynaması için teklif gelio.

bende öyle duymuştum

hatta ilk izledigim ana jet li bu be demiştimde sonradan uyanmıştım :)

gerçek jet li filmi için fist of legend derim :) okuldaki(ölen hocasının okulunda normal okul degil) diger elemanla yaptıgı dövüş manyaktı[signature][hline]Don't be afraid of the dark! Be afraid of what it hides!

neter, 07 Eylül 2004 23:08 tarihinde demiş ki:
dur gidip soyuniim o zaman
Sosyal ağlarda paylaş

Off 60sn de var dimi .. HAngi birini izlesek ki .. Bu arada cumartesi gorunce kucuk bi dumur ya$adım ama pazarmı$ ii oldu (:[signature][hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /
Caya gaamaltiya gatar / Dimeli nedir nedir /
Miskimit denince ahla / Tamam sindi gaptim /
Heman onun adi duser / Eti Eti Eti

nukbasliklikiz, 28 May 2003 03:56 tarihinde demiş ki:
puahau lameriz zaten!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Size diyorum "The One" iğrenç ötesi bir film. Sinemada izlemek gibi bir hata yapmıştım, adamın bazı haraketlerinin bilg. efekti olduğu çok rahat anlaşılıyor. Nerede Jacky Chan?!.. Konu hakkında bir şey demiyorum zaten.[signature][hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
(a.k.a : Grynn , Botanika)
-Est Sularus oth Mithas-
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...