Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

tehdit ediliyorum ne yapmalıyım?

tarkandakiahtapot

Öne çıkan mesajlar

tarkandakiahtapot said:

bunun 1 ay kadar çıkıp ayrıldıgı bir kız vardı. 1,5 ay önce ayrıldılar. o kıza tanışabilir miyiz diye yazdım, cevap gelmedi kızdan. şimdi bu psikopat bana her gün tehdit mesajları yağdırıyor facebook'tan.

1)Bu kız adam değilmiş.
2)Nereden bulur erkek milleti böyle adam olmayan kızları, belli ki senin mesajından bu herife bahsetmiş(artık amaç ne ise).
3)Oğlum dünyada kız mı bitti? Madem bu herifle eskiden kalma bir husumetin var, belli ki heriften tırsıyorsun da, neden gidip adamın henüz ayrıldığı sevgilisine yazılıyorsun?
4)Olan olmuş, şu andan itibaren bu herifle arandaki sorunu halletmek için araya birilerini koy madem senin de arkan sağlam(arkan sağlamsa neden tırsıyorsun, onu anlamadım ya neyse). Adamla konuşsunlar, aklını başına alsın.
5)Baktın laftan anlamıyor, o zaman da git polise şikayet et, olanları olduğu gibi anlat. Bakalım ne diyecek polis abiler?
6)Polis abiler" bize ne lan, bizi ilgilendirmez" derlerse (ki diyebilirler, şaşırmamak lazım)o zaman kimin var, kimin yok topla, gözünü karart, çık herifin karşısına.

Bu abuk subuk Türk filmleri neden reyting rekoru kırıyor sorusuna her geçen gün biraz daha fazla cevap veriyorum kafamda.
Sosyal ağlarda paylaş

cetintas said:

tarkandakiahtapot said:

bunun 1 ay kadar çıkıp ayrıldıgı bir kız vardı. 1,5 ay önce ayrıldılar. o kıza tanışabilir miyiz diye yazdım, cevap gelmedi kızdan. şimdi bu psikopat bana her gün tehdit mesajları yağdırıyor facebook'tan.

1)Bu kız adam değilmiş.
2)Nereden bulur erkek milleti böyle adam olmayan kızları, belli ki senin mesajından bu herife bahsetmiş(artık amaç ne ise).
3)Oğlum dünyada kız mı bitti? Madem bu herifle eskiden kalma bir husumetin var, belli ki heriften tırsıyorsun da, neden gidip adamın henüz ayrıldığı sevgilisine yazılıyorsun?
4)Olan olmuş, şu andan itibaren bu herifle arandaki sorunu halletmek için araya birilerini koy madem senin de arkan sağlam(arkan sağlamsa neden tırsıyorsun, onu anlamadım ya neyse). Adamla konuşsunlar, aklını başına alsın.
5)Baktın laftan anlamıyor, o zaman da git polise şikayet et, olanları olduğu gibi anlat. Bakalım ne diyecek polis abiler?
6)Polis abiler" bize ne lan, bizi ilgilendirmez" derlerse (ki diyebilirler, şaşırmamak lazım)o zaman kimin var, kimin yok topla, gözünü karart, çık herifin karşısına.

Bu abuk subuk Türk filmleri neden reyting rekoru kırıyor sorusuna her geçen gün biraz daha fazla cevap veriyorum kafamda.
benim arkam sağlam da problem şurada; herif beni teke tekte yer. sonra benim herifler benim halimi görünce bu herifi dövmeye giderler. sonra bunun abileri çıkar karşısına, büyük abiler zaten kanka olduklarından iş tatlıya bağlanır. ben dayak yediğimle kalırım.
Sosyal ağlarda paylaş

cetintas said:

ya mesaj olarak attıun sandım, buraya yazmışsın, buraya da tekrar edeyim o zaman.

bu kadar mesele etme bence, en kötü ihtimal dayak yersin işte. Hiç mi dayak yemedin bu zamana kadar?
yedim bir kez.

niye dayak yiyorum yaa, benim bir suçum yok ki. bu psikopat keyfince takılacak mı yani... nerde bu devlet?
Sosyal ağlarda paylaş

tarkandakiahtapot said:

cetintas said:

ya mesaj olarak attıun sandım, buraya yazmışsın, buraya da tekrar edeyim o zaman.

bu kadar mesele etme bence, en kötü ihtimal dayak yersin işte. Hiç mi dayak yemedin bu zamana kadar?
yedim bir kez.

niye dayak yiyorum yaa, benim bir suçum yok ki. bu psikopat keyfince takılacak mı yani... nerde bu devlet?

mevzu ister istemez bana bu lafı söyletme noktasına geldi:

"sonunu düşünen kahraman olamaz".
B)-
Sosyal ağlarda paylaş

başıma lise sondayken böyle bir durum gelmişti. malın teki atıp tutmuştu aynı bu şekilde, ama o başka şehirdeydi. 2-3 gün sonra geldi. benim telefonlarıma cevap vermedi. bir kız arkadaşı aratıp yerini öğrenmiştim. sonra mekana gittim, bir parktı. beni görünce kaçtı. biz motorla gidiyoruz, o malın da motoru var. yanında bi arkadaşı daha vardı ve o da motorluydu. biz tek motor 2 kişiyiz.

sonra amansız bir kovalamaca başladı. en sonunda kaçamayacağını anlayınca sağa çekti durdu. ağzında sakız vardı, ne var dedi... okul bahçesini işaret ederek oraya git gösterecem sana dedim.

sonra çıktık oraya.

okulun basketbol sahası vardı, etrafı kafesli. oraya girdik. kapıyı da kapattık. bunun arkadaşını benim arkadaş tutuyor. sonra ben giriştim direkt. tekme tokat allah ne verdiyse giriştim.

sonra ağladı bu, liseliyiz tabii o zamanlar. abicim yapma falan ayağı yaptı. en sonunda attığı mesajları okudum, bir daha yapmıcam falan dedi ve sonra salıverdik şerefsizleri.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...