Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cübbeli Ahmet gözaltında

Tatar Ramazan

Öne çıkan mesajlar

mardox said:

geyik yapıyodum da hakkaten adam gülen'i eleştirdiği için atılmış olabilir.
yuh be ne gerizekalılar ülkesi olduk, darbenin en büyüğünü yapıyorlar, utanmadan gözümüze baka baka demokrasiden ahkam kesiyorlar, bir Allah'ın kulu da ses çıkarmıyor.

sadece eleştiri değil onlara karşı da daha derinden derinden muhtemelen birşeyler yapmaya çalışıyordu kendi çapında şantaj mantaj.
Sosyal ağlarda paylaş

cübbelinin cemaatinde arkadaşım vardı,ben onun söylediklerini aktarıyorum size,tayyibi bu ergenekon davalarından sonra dahi eleştiren konuma geldi,onun konuşmalarında devlet pis işleri şimdiye kadar yapmadımı osmanlısı,amerikası cartı curtu,bunu milletin gözünün içine soka soka orduyu devleti milletine düşman etme amacını güden malum kişinin ekmeğine yağ sürercesine yapması cübbeliyi devamlı vaazlarında deli ediyordu zaten,işin daha ilginç kısmını ben size şahsi fikrimi katarak söyliyeyim,malum cemaat,imam hatiplileri günahları kadar sevmezlerdi 2000 li yıllara kadar,sebebi ise devlet ideolojisinde din eğitimi görmesiydi,ve dikkat ettiyseniz şimdi elele kolkola hep beraber ışığa gidiyoruz muhabbetindeler beni bu derinden sarsıyor,valla islami cenahtaki gelişmeleri ve nurculuğun nasıl bu hallere geldiğini araştırmak istiyorsanız,ibda-c 'den tutunda günümüze kadar birbiriyle içiçe geçmiş halkalar şeklinde araştırın bence
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...