Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

7 aralik

mulgear6

Öne çıkan mesajlar

Evet kisisel aile servetleri 70 trilyon $i bulan ailenin aklinda tek kalan 3-5 milyon $i kazanmakti :). Insan omurgasi 33 kemikten olusuyor ve Mason luk ta 33 derece dimi ne kadar da tesaduf. Dunyanin heryerinde bulunan piramit ve obeliskleri de zaten turistik gezi duzenlemek amaciyla diktiler. Frank Sinatra nin bi sarkisi vardi It Was A Very Good Year diye "When I was thirty-five it was a very good year, It was a very good year for blue-blooded girls of independent means. We'd ride in limousines their chauffeurs would drive. When I was thirty-five" neyse bunlar Annunaki isi ne de olsa seneye gorusucez hesaplasicaz Annunakilerle. Ne de olsa Demokrasi ve Cumhuriyet olan bi ulkede yasiyoruz. Republican, Democary.
Sosyal ağlarda paylaş

Domain Name:7DECEMBER.ORG
Created On:01-Oct-2011 06:38:28 UTC
Last Updated On:18-Oct-2011 13:12:15 UTC
Expiration Date:01-Oct-2012 06:38:28 UTC
Sponsoring Registrar:FBS Inc. (R1783-LROR)
Status:CLIENT TRANSFER PROHIBITED
Status:TRANSFER PROHIBITED
Registrant ID:DI_18107209
Registrant Name:YUSUF SELIMOGLU
Registrant Organization:YUSUF SELIMOGLU CID347319
Registrant Street1:balgat mah. 1409 sok. no:14/6
Registrant City:ANKARA
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

ayrıca terör saldırılarına karşı sigortada zaten var olan bir konseptmiş

http://en.wikipedia.org/wiki/Terrorism_insurance

(ülkeden ülkeye değişiyor ama uygulamaları)

Yani world trade center içni yaratılmış bir konsept değil. Üstüne zaten adamların 2001 haziranında o kuleleri özelleştirme ile devraldığı bilgisini birleştirirsen ortada pek garip bir şey kalmıyor.

"Şüpheciyiz biz bize söylenen şeylere inanmıyoruz" gibi tavırlarınız var ama size verilen bilgilerden yeterince şüphe etmiyorsunuz bence. Bir yerden sigorta edildiği bilgisini alınca onun arka planında yatan şeyleri araştırmadan hemen yorum yapmaya veya o konu hakkında yapılan yorumları kabul etmeye gidiyorsunuz. Nasıl şüohecilik bu?

WTC icin yaratilmis bi konsept oldugunu kim soyledi ki? daha sigorta hakkinda tartismak istiyormuusn yani? 3000 tane hristiyanin olduruldugu bi katliamdan bahsediyoruz. Pardon katliam degil terror saldirisi hatta El kaide yapmisti dimi? pardon El kaide ustlenmisti. Ustlenmek? hehe. 11 eylulden sonra sirasiyla British Petrol e gecelim ordanda Michael Jackson vs. Ku Klux Klan a geceriz.
Sosyal ağlarda paylaş

HotLine said:

WTC icin yaratilmis bi konsept oldugunu kim soyledi ki? daha sigorta hakkinda tartismak istiyormuusn yani? 3000 tane hristiyanin olduruldugu bi katliamdan bahsediyoruz. Pardon katliam degil terror saldirisi hatta El kaide yapmisti dimi? pardon El kaide ustlenmisti. Ustlenmek? hehe. 11 eylulden sonra sirasiyla British Petrol e gecelim ordanda Michael Jackson vs. Ku Klux Klan a geceriz.

WTC için yaratılmadıysa, ve adamlar 2001 senesinde zaten WTCnin başına geçtiyse, bu sigortada garip olan şey nedir onu açıklamanı istiyorum. Kısacası fikrinin yanlış olduğunu düşünüyorum ve eleştiriyorum bunda bir sorun yok herhalde.

Terör saldırısı mı bilemem ben de şüpheci bir insanım açıkçası. Amerikada devlet yaptı da demek çok iyi tanımlanmış bir söz olmaz çünkü devlet devlet değil artık şirketlerin paylaştığı bir pasta gibi duruyor. Kimlerin ne çıkarları var o işte çok da araştırmadığım için bir yorum da yapmıyorum. Olayı ne teröristler yapmış olsa da ne de Amerikanın kendisi yapmış olsa bile, Amerika suçu zaten teröristlerin üzerine seve seve atar ortadoğuya girmek için onda garip olan bir şey yok. Yani teröristler yapmamış olsa, Amerikanın kendisi de yapmamış olsa yine bunlar olurdu gibime geliyor. ha bu noktda başka bir kişi veya kuruluş yaptıysa ve bunun gizli kalmasını istiyorsa da Amerikanın teröristleri suçlamasının kaymağını yemiş olur o da onların yanına kar kalır tabi. Ben sadece olabilecek olasılıkları üretiyorum kafamda, bunların hangisini doğru olduğunu anlayacak kadar tarih, politika vs uzmanı değilim. ama en azından yeterince bilgim olmadan tek bir fikre saplanıp kalmama engel oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...