Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lord of The Rings 3 : Return of The King

Hollow-Man

Öne çıkan mesajlar

ya kardeşim ben spoiler diye başlayan yazıya atıfta bulunmadım konuyu ilk açan abuzittinden için dedimki film izlendikten sonra açsaydı konuyu daha iyi olurdu. demek istedim .kitabı okuyan millette başlamış filmi anlatmaya ben kitabı okumadım buna alındım biraz nedir yani bu reaksiyonunuz anlam veremedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Kusura bakma arkadaşım ama sen git kendine şööle numarası büyük olanından bi gözlük al sonra kitabı bi daha oku. Ölülerin Ordusu nasıl gelmiyo savaşa ya? Sen bırak Yüzüklerin Efendisi'ni Harry Potter'ı, Cin Ali'yi bile okusan yanlış anlayacaksın malum.
Gondor Kuşatması sırasında, Theoden yardıma geldikten ve püskürtüldükten sonra tam umut bitti denirken Umbar Korsanları'nın Gemileri görünür. İnsan orduları savaşın bittiğini düşünürken Gemilerden Ölülerin Ordusu çıkar ve Mordor ordularına karşı şehri kurtarırlar. Daha sonra Aragorn onlara verdiği sözü tutarak yeminlerini tuttuklarını kabul edip ruhlarını serbest bırakır.
Ama gel gör ki ben bunları kime anlatıyorum.Şimdi okuyacak bunları kitapta böyle bişey yoktu diycek. Neyse...[hline]
karpuz, 02 December 2003 16:19 tarihinde demiş ki:
You hödö you hödö my self controoool
Night! I live along the creatures of the night?
hödödö hödö Dırırırı DIIIII dırırıııı DIII

Emaleth, 03 December 2003 18:37 tarihinde demiş ki:
hödöhödöyle dırırıdııları da birleştirsen şahane olacak...
Sosyal ağlarda paylaş

olulerin ordusu korsanlarin isini bitirmiyor, adamlar onlar gorununce direk atlamaya basliyolar gemilerden her biri bi tarafa kaciyor.[hline]fedaykin, cesitli tarihlerde demiş ki:..Öldürülenler masum insanlarmış.... Şayet o an elinde silah tutmayan herkez masum sınıfına giriyorsa o zaman diyeceğim yok. Siz o şekilde sınıflandırmaya devam edin...
....

Sosyal ağlarda paylaş

Filmeye gitmeye son 32 saat :P Bu arada son biletler anca 1. sırada falan kalmıştır. Ben geçen cumartesi aldım anca 4. sıra son 4 kişilik yerin 3 ü nü aldım .[hline]"Gözlerim zamanı akıp giderken izler, bütün canlı varlıkların ölümünü görür. Benim gözlerimde, insan teni çürür solar, ilkbahar ağaçları yapraklarını döker, kayalar ufalanıp toz olur. Sadece uzun ömürlü elfler arasındaki genç kimseler bana normal görünür, yine de onları renk verişlerini kaybetmek üzere olan çiçekler olarak görürüm. Ama sen... "
Sosyal ağlarda paylaş

Filmi izledikten sonra bi uğrayın arkadaşlar.

http://www.lordoftheringsresearch.net[hline]

Sosyal ağlarda paylaş

Valla ben izlediğimde 4 saati geçmişti[hline]

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...