Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eski Sevgili Sorunsalı

ehunekel

Öne çıkan mesajlar

"nutella yerim" said:

Archangel_ said:

"nutella yerim" said:

cok zor lan,aynen ben de buna kasıyom bu ara.

hatta karşı taraf eşşek gibi sevmeye devam ederken, kendinin yanında bir de ona da üzülürken...

hacı sevmek neye yeter ki ? anlasamadıktan sonra.kavga gurultu,bazen cem garipoglu haklıymıs lan tribine girdigim oluyo.

eh ben de aynı kafadayım işte, geleceği yoksa, sonradan çok daha kötü şekilde biteceğine diyoruz mantık adamıyız ya akym. gel de anlat ama...
Sosyal ağlarda paylaş

ehunekel said:

Beyler, ayrıldığınız sevgililerinizi hayatınızın neresine bırakıyorsunuz? Yani tam olarak, hiç tanışmamış gibi mi davranıyorsunuz? Arkadaş mı kalınıyor, ne oluyor?

Garbage'a açtım konuyu çünkü YA NOLACAĞDI. Sağolun.

Kisiye bagli, hayatinin ne kadar buyuk kismini paylasip ettiysen o oyle kalir zaten.Secim diye bir opsiyon oldugunu sanmiyorum. Iliskinin boyutu buyuktuyse ve sadece bir-iki tensel cekim kaynakli yuzeysel degildiyse goz ardi etmeye calismak aptallik ve bosa caba olur bence.
Sosyal ağlarda paylaş

tarkandakiahtapot said:

tanımamazlıktan geliyorum.

geçtiğimiz hafta ayrıldık en son sevgilimden. normalde çok kötü sonlanır benim ilişkilerim ve tekrar konuşmam asla. ama bu farklı oldu, çok kötü sonlanmasına rağmen mesajlaşabiliyoruz. gerçi ben 2 gündür mesaj atmıyorum, o da atmıyor.

Saymışsın.
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:

tarkandakiahtapot said:

tanımamazlıktan geliyorum.

geçtiğimiz hafta ayrıldık en son sevgilimden. normalde çok kötü sonlanır benim ilişkilerim ve tekrar konuşmam asla. ama bu farklı oldu, çok kötü sonlanmasına rağmen mesajlaşabiliyoruz. gerçi ben 2 gündür mesaj atmıyorum, o da atmıyor.

Saymışsın.
evet. ben iradeli davranarak ona mesaj atmıyorum. o sklemeyerek bana mesaj atmıyor. öyle de bir durum var.

ayrılışımız kötü oldu benim açımdan. çok beklenmedikti. hala acısı var.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...